وکیلانه » روز ولنتاین
من در  RSS من در  Picasa من در  YouTube من در  گوگل پلاس من در  FriendFeed من در  توییتر من در  Facebook
صفحه نخست | آرشيو لينک ها | درباره ی من | عبرات

بایگانی برای دسته روز ولنتاین

۲۵ بهمن، افتخاری دیگر برای جمهوری اسلامی !

بهمن ۲۵ام, ۱۳۸۹ دسته اندر احوالات جنبش سبز, انقلاب اسلامی, روز ولنتاین | ۱۱۰ دیدگاه »

به نام خدای زهراء

“فعل” و “ترک فعل” دو واژه هستند که در علم حقوق زیاد از آنها استفاده می‌شود. بر اساس مبانی عقلانی، همانطور که انجام دادن کاری (فعل) منشاء اثر و حاوی پیامی است، گاهی هم  انجام ندادن کار (ترک فعل) می‌تواند منشاء اثر و حاوی پیام باشد.
خلاصه کنم حرفم را. می‌خواهم بگویم ملت ایران با حضور بی‌نظیر و بیش از  ۵۰ میلیونی خود در ۲۲ بهمن ۸۹ (فعل) پیامی به سراسر جهان مخابره کردند که ما تا آخر پای این انقلابمان ایستاده‌ایم، امروز هم با عدم حضور ملت (ترک فعل) پیامی به جهان مخابره می‌شود که بینی مستکبران متوهم جهان را به خاک مذلت می‌نشاند!

بنازم ملت جمهوری اسلامی ایران را. هم فعل و هم ترک فعلش را عشق است!

البته امروز ظاهرا به روایت این لینک ایــــنجا اصل جریان چیز دیگه‌ای هست! پس منتظریم تا داماد لرستان دست در دست عروس آذربایجان، پیشاپیش جمعیت بعلـــــــــــه !

شاید کسی بگوید هنوز که زمان فرا نرسیده. من هم می‌گویم این پست هم که هنوز تمام نشده. در طول روز به تدریج حماسه‌ی ضد انقلاب را مخابره می‌کنیم!

تودهنی بی نظیر جوانان ایرانی به بی بی سی فارسی

دقایقی قبل شبکه بی بی سی فارسی که برای پوشش اخبار  مثلا اعتراضات برنامه های خود را زودتر شروع کرده بود در بخش خبری ساعت ۱۶ ارتباط مستقیمی با یکی از شاهدان عینی برقرار کرد. مجری از شاهد عینی که در منطقه ی صادقیه ایستاده بود درخواست کرد که اوضاع را شرح دهد. شاهد عینی نیز اصرار داشت که بگذارید گوشی را بگیرم و خودتان شعارها را بشنوید !
رفقایی که معلوم بود برنامه ریزی شده دور هم جمع شده بودند یکپارچه شعار می دادند
مرگ بر انگلیس . مرگ بر بی بی سی . بی بی سی حیا کن مملکت رو رها کن!

مجری که از این پوز زنی جوانان ایرانی  به شدت دستپاچه شده بود سعی داشت اوضاع را جمع و جور کند که باز دوباره همان شعارها تکرار شد و به ناچار ارتباط را قطع کردند .

دم همه ی برو بچه ها گـــــــــــــــرم


شنوندگان عزیز توجه فرمایید/ شنوندگان عزیز توجه فرمایید

جمهوری اسلامی سقوط کرد!

اینچا صدای توهم

سید شهاب الدین واجدی، مدیر وبلاگ عکاس مسلمان، توسط فرقه‌ی بی‌شرف‌ها مجروح شد!

آسید شهاب جانباز عزیز انقلاب ، مبارک !

فیلم// صحنه های دلخراش هجوم اغتشاشگران به یک جوان بسیجی در حاشیه تجمعات پراکنده ۲۵ بهمن

این جوان درحالیکه قصد داشت تصویر امام خمینی که توسط اغتشاشگران بر کف خیابان پهن شده بود را جمع کند، مورد هجوم وحشیانه اغتشاشگران قرار گرفت. اغتشاشگران در حالیکه شعار “نه غزه نه لبنان” را سر می دادند، پس از ضرب وشتم شدید این جوان، تصویر امام را به آتش کشیدند. از آنجا که در سراسر این فیلم، اغتشاشگران بارها الفاظ رکیک و زننده را تکرار کرده اند، «نسیم» از پخش صدای آن معذور است.

لینک دانلود فیلم در اینجا