وکیلانه مهر ۱۳۸۹ - وکیلانه
من در  RSS من در  Picasa من در  YouTube من در  گوگل پلاس من در  FriendFeed من در  توییتر من در  Facebook
صفحه نخست | آرشيو لينک ها | درباره ی من | عبرات

آرشیو برای مهر, ۱۳۸۹

استکبار غلط کرده

مهر ۲۹ام, ۱۳۸۹ دسته اندر احوالات جنبش سبز, انقلاب اسلامی, سیاست خارجی | ۱۴۰ دیدگاه »

به نام خدای زهراء

۵۵روز تا عاشورا

به عنوان یک طلبه ، می خواهم فخر بفروشم امروز به همه ی آنهایی که لمس نکرده اند از نزدیک لذت سحرهای سرشار از حس حضور خدا ، در کنج حجره ای ساده را و کسانی که تجربه نکرده اند مباحثه های بعد از نماز صبح را چرا که بلاشک امروز یکی از زیباترین لحظات عمر ما طلبه ها بود.
آنکه به عشقش حجره نشین سادگی ها شده بودیم امروز از برای ما سربازان امام زمان ، از طلبگی سخن می گفت. آنکه در طلب رخسارش طلبه شده بودیم برایمان از بصیرت می گفت.
مقتدایمان ، امام خامنه ای آنقدر جامعیت شخصیت دارد که راهبریتش سایه افکنده بر روی ابعاد کمالش و گاها مغفول می ماند این شخصیت بی نظیرش. همه ی رفقای طلبه ، امروز در عجب بودند از اشراف دقیق مقتدا بر مشکلات حوزه .
مرتجعان و تنگ نظران که اعتقاد به جدایی حوزه از مباحث سیاسی دارند امروز مغلوب شیوایی بیان مولا شدند آنجا که مقتدا به زیبایی هر چه تمام تر بحث “آخوند حکومتی و حکومت آخوندی” را مطرح فرمودند و از ضرورت هوشیاری در مقابل دو مفهوم غلط و انحرافی یعنی «حکومت آخوندی» و نیز «تقسیم روحانیت به آخوند حکومتی و غیرحکومتی» سخن به میان آوردند .
غرب که اینهمه بر طبل دروغ می کوفت و از عمامه به سرهای معاویه صفت حمایت می کرد ،امروز به یقن روسیاه شد آنگاه که مولای مطهر فرمود : آنها می خواهند نظام را از پشتوانه عظیم فکری، عقلی و استدلالی علما محروم کنند و به خیال خود روحانیت انقلابی و حاضر در صحنه را منزوی و بدنام سازند که باید با این اهداف، هوشیارانه مقابله کرد.
فصاحت را به اوج رساندند با تأکیدی که فرمودند : نسبت حوزه های علمیه با نظام اسلامی، «حمایت و نصیحت» و «دفاع در کنار اصلاح» است.
و تیر خلاص را به بدنه ی متزلزل تفکر پوشالی کسانی که عمامه بر سر ، سر در آخور بیگانگان دارند رها فرمودند که : در نظام اسلامی، صرف روحانی بودن برای به دست گرفتن مسئولیتهای حکومتی کافی نیست چرا که «روحانی بودن» به تنهایی صلاحیت آور نیست همچنانکه موجب سلب صلاحیت هم نمی شود.
و چه زیبا ترسیم فرمود جایگاه مسوولین روحانی را که : رفتن به سمت حکومت ومسئولیتهای حکومتی مانند هر هدف دیگر اگر برای مسائل دنیوی و هوای نفس باشد مردود است اما اگر یک روحانی با اهداف معنوی و الهی، از نظام حمایت و یا مسئولیتهای حکومتی قبول کند این کار، از برترین مصادیق امر به معروف و نهی از منکر و مصداق بارز مجاهدت فی سبیل الله است.
آری این مولای مطهر ماست که نافذ البصیره هست همچون عمویش عباس ! و راه را برای آخوند که بلندگوی اسلام بوده و هست روشن فرمود که سالهای سال باید بر روی فرمایشات امروز تفکر و کار تحقیقاتی شود تا بوی عطر گل اسلام ناب محمدی پیش از بیش در فضای فیضیه پراکنده شود.

از این مباحث تخصصی حوزوی که بگذریم امروز اما کلامی فرمود دلبر اهل دل که از شنیدنش حس غرور  تمام وجودمان را فرا گرفت . کلامی که روح متجلی شده ی روح الله آنرا بیان فرمود قطع و یقین کدهای زیادی را به غرب مخابره کرد:

کسی فتوا داده است که تلاش صلح آمیز هسته ای ایران به خاطر اینکه مورد سوءظن قدرتهای بزرگ است مشروع نیست اما ما می گوییم استکبار غلط کرده است که به ملت ایران سوءظن دارد
.

آقا جان ، جان عالمی به فدایت چقدر زیبا در سیمای الهی تو می توان محمد (ص) را دید کهمحمّد رسول الله و الذین معه اشداء علی الکفار رحماء بینه“.
آقا جان ، خامنه ایی ما ، در خمینی ترین ایام بوی بهار را می پراکنی و در صبحگاه ظهور عطر حضور از سیمای ملکوتی تو به مشام می رسد. قدرت دستان عباس است در فحوای کلام تو ، خورد کرد گردن نفاق را و شکست پشت کمرهای لرزان کفر را. شاد فرمودی دل مستضعفین را و سرگردان شد نفاق .
و تو ای دشمن اما گر می خواهی بدانی معنی این سخن را و اگر می خواهی برسی به پیام آن به چشمان استوار و بصیر این کوچک ترین استقبال کننده ی آقا بنگر !

نگاه کن ، نیک نگاه کن ! اگر توانستی راز این شکوه را بیابی خواهی فهمید عظمت این پیام را


______________________________________________

تصویر اختصاصی آینده از آن حزب الله است که انشاالله بزرگواری که آنرا رصد فرموده بیشتر توضیح می فرمایند در کامنت ها

خمینی ترین ایام

مهر ۲۸ام, ۱۳۸۹ دسته ره‌بر حکیم انقلاب | ۶۷ دیدگاه »

به نام خدای زهراء

فردا که بهار آید ، ما روسپیدان بارگاه بهاریم !
امام روح الله ، اکسیری به ما داده که نسل اول و دوم که جای خود دارد حتی نسل پنجم هم برای خودش یلی شده  با این سن کم  سیلی می زند به زیر گوش استکبار و لبخند هدیه می گیرد از مادر بهار . آموخته  این ملت راه را از راهبر و جلوه های شکوه می آفریند در بزنگاه تاریخ و اینچنین است که عالمی مبهوت عظمت ایران شده.


ملت یافته است راه عزت را و به هیچ قیمتی آنرا از دست نمی دهد . میکروب ها فعال باشند یا نباشند تفاوتی نمی کند چون هر چه که  بیشتر تلاش کنند کمتر بهره می برند . نه ! بالاتر از این  حرف هاست ، میکروب ها باعث واکسینه شدن ما هم شده اند. ضعیف شده ی ایادی کفر و جهالت برای ما ثمره هم داشته اند . عدو شود سبب خیر گر خدا خواهد.
تهدید را تبدیل به فرصت کرده ایم به بهترین نحو ممکن . و مظهر جلوه ی آن  صحنه ای است به وسعت بیروت تا قم . چشمان باباقوری گرفته ی شیاطین هم با آنهمه تراخم ! می بینید باز این شکوه و عظمت را ، هنگ کرده از این اقتدار  و به هر دری می زند بسته شده است. راهی جز دروغ برایش نمانده. مضحکه ی خاص و عام شده اند دروغگویان و هر چه دست و پا می زنند  بیشتر فرو میروند در باتلاق متعفن تفکرات دنیا زده شان.
این سو  اما بوی عطر گل محمدی گرفته زمین. در خمینی ترین زمان ، زمین هموار شده  و عطر گفتمان روح الله  است که طنین انداز شده در آسمان. در اول پاییز ، هوا بهاری شده و هیچ ابری در آسمان نیست . چشمان دل باز باشد در پشت لبخندهای زیبای مظلومان مقتدر تاریخ ، به راحتی می توان خدا را دید. هُوَ الَّذِی أَرْسَلَ رَسُولَهُ بِالْهُدَى وَدِینِ الْحَقِّ لِیُظْهِرَهُ عَلَى الدِّینِ کُلِّهِ وَلَوْ کَرِهَ الْمُشْرِکُونَ .
و حال آقا جان ، خامنه ایی ما ، اسم تو جامع تمام خوبی هاست و این همه را ما مدیون تو هستیم .  ما چقدر خوشبختیم که تو امام مایی . ما چقدر دوست داشتنی بودیم نزد الله که تو را ذخیره نگه داشت برای ما .  ای زهرایی ترین سید عالم  ،   می دانیم که خدای زهرا چه نعمتی به ما ارزانی داشته . ما قدر تو را می دانیم  ، ما می فهمیم نعمت خنکای سایه سار بهار را در حُرم گرمای زمین  و همیشه شکر گذار بارگاه مادر بهاریم که دعا کرد تا تو بمانی  برای ما .
آقا جان ، سیدعلی بیا ، بیا و  همیشه امام باش ، امام خامنه ای ما جوانان طفل معصوم بشریتیم و بی تو می میریم ،تو عزیز دل مایی و  هر روز صد بار بیشتر از دیروز عاقلانه عاشق تو هستیم . امام ما تویی  ای روح هستی  ، راهبر ما باش  تا پرچم برسانیم به موعود ….

لبخند رقیه

مهر ۲۷ام, ۱۳۸۹ دسته ره‌بر حکیم انقلاب | ۱۱۲ دیدگاه »

به نام خدای زهرا

۵۷ روز تا عاشورا

آی عاشقان بشارت ، قامت قیامت  به قم آمده . امام است او که در قم طلوع کرده ؛ ولی امر مسلمین جهان ، مرجع عام شیعیان ، ماهتاب است جلوه ی آفتاب ، سپهسالار لشکر عشق ، دلداده ی خورشید امام سیدعلی الحسینی الخامنه ای ….
حقا که از سلاله فاطمه‌ای ، با خنده خود به درد ما خاتمه‌ای ،  زیباتر از این نام ندیدم به جهان سیدعلی الحسینی الخامنه‌ای.

دستان مجروح و مقتدر سلاله ی زهراست که در خیابان ۱۹ دی برای ملت نه دی تکان داده می شود. عین همان دست الهی که از شلمچه تا مرو بر سر امت کشیده می شد. ولایت فقیه عین ولایت انبیاست. دست خدا بر سر ما ، امام خامنه ای رهبر ما.
در جهان اسرار بسیاری  است و یکی از این اسرار راز دست و چشم است . دست علی زمان که بر سر امت کشیده  شود چشم ها بی قرارانه می بارند .  از مادر شهید تا طلبه ی رشید ، از کاسب بازار تا مکاسب خوانده ی  حجره زار از مرجع تا مقلد ، از عالم تا عامی همه و همه سرشار از  بی قراری  آمده اند به استقبال /.
گفته بودم چو بیایی غم دل با تو بگویم ، چه بگویم که غم از دل برود چون تو بیایی ….
خورشید و خورشیدیان همه چشمانشان به جمال پر نور امام خامنه ای است و نظاره گر شکوه اقتدار شیعه . علی و زهراء(س) هم . محمد (ص) هم و خدای محمد (ص) که فرمود :«انما ولیکم الله و رسوله والذین آمنوا الذین یقیمون الصلوه و یؤتون الزکوه وهم راکعون» . که علی دوران است قامت قیامتی  که به قم آمده.  اینجا شکوه  و عزت است دنیا نظاره گر باش .

طلبه رشید و مادر شهید هر دو آب زدند راه را برای آخرین نگار یار (عج) ، و تکرار کرده اند استقبال از مریم آل رسول  (س) را !
چرا که نیک می دانند که حوزه اگر باز است هنوز ،  و ضرب ضربا اگر برقرار است هنوز ، و کاسب اگر مکاسب خوانده تجارت می کند هنوز ،  و حوض حوزه ی فیضیه اگر خشک نشده است هنوز و گلدسته های معصومه اگر رفعت دارد هنوز و صدای اذان اگر از مناره  طنین انداز است هنوز و درس و بحث سطح و خارج گرم است هنوز و اسلام اگر پابرجاست هنوز همه و همه از برکت ولایت فقیه است. و ولی فقیه است مرجع عام شیعیان که نزول اجلال فرموده در قم .
امروز ما  سراسر شور هستیم چون رهبری داریم از جنس نور ، از تبار بلور ، زلال زلال پاک همچون لطافت یک شبنم بر روی برگ یک گل در سپیده دم پاییز !
از جان بیشتر دوست می داریم این جانان را . ما عاشق خاکیم .  شلمچه ، فتح المبین ، دویئجی ، فکه ، شرهانی . در همین خاک ها آموخته ایم رسم عشق بازی با ولایت را . در سینه دلی داریم سرشار از محبت و این محبت را شش دانگ زده ایم به نام عشق خامنه ای . قوت دلهای خسته ماست این دلبر و دلدار ، این سرور و سالار، این عشق علمدار ، این عباس نگه دار، این میثم تمار ، این ساقی و سالار، این مالک و دلدار

با دیدن رخسارش چشم هایمان شبنم شوق می کارند بر روی گونه هایمان .

ما جوانان ، همان نسل جوانیم که ثابت کردیم در ره عشق جگر دار تر از صد مردیم، تمام لحظه لحظه ی عمرمان ،  دور سید علی خامنه ای  می گردیم .
ما به تمامی کفر اثبات کرده ایم  ایران که کوفه نیست را.
رهبر ما هیچگاه تنها نخواهد ماند . حتی اگر از سرهای ما پشته بسازند !
ما امت  ، دلتنگ نگار جمکرانی و مست تماشای یار خراسانی . به ما عطر  یاس می دهد این دو احساس ، شمیم دلربای عباس …
ما امت از تمام دار دنیا تنها یک دل داریم که آنرا وقف کرده ایم . با صیغه صحیح شرعی وقف سید علی الحسینی الخامنه ای .
بابی انت وامی و نفسی و مالی و عسرتی و عشیرتی یا سید علی الحسینی الخامنه ای .
ما امت اکسیری داریم به نام ولایت ، که مغلوب کرده دنیا را . عشق به ولایت ، عشق به تمام خوبی هاست .عشق به مولای مطهر سر و سامان داده به زندگی ما ،  ما خوشبخیتم ،خوشبخت خوشبخت . تا کور شود هر آنکه نتواند دید!
سایه ی  عباس بر سر امام خامنه ای است  و  ۲۱ سال است تمامی کفر مقهور قدرت بازوان عباس است ؛ ۲۱ سال است پشت نفاق را شکسته قدرت دستان عباس ، ۲۱ سال است تمام خدعه و نیرنگ ها کم آورده پیش قدرت دستان عباس ..

یازهرا ای مادرم .  ای مادرم تمام بچه بسیجی ها، مادر جان ، جان عالمی به فدات ، سپاسگذار توایم که خوب دانستی قرار این دل بیقرار در غیبت خورشید که فقط حضور ماه هست و از خدا خواستی ماه را نگه دارد . ممنون توایم ای مادر زینب .
ای مادر تمام بچه بسیجی ها اگر نبود روی دلآرای  سید خراسانی ، این دلبر و دلدار ، این عشق علمدار، این عباس نگه دار ، این سرور و سالار ، ای میثم تمار ، این یاسر عمار ، این ساقی و سالار می کشت ما را دلتنگی نگار جمکرانی .
و فریاد دل ما تنها یک کلام است :

ای مادر آسمانی اگر نبود سید خراسانی میکشت ما را دلتنگی نگار جمکرانی .
و تنها دلخوشی ما در این غیبت دلگیر دستان نوازش ماه است .   دلخوشیم به صورت زیبایش و صدای رسایش .
مادرم زهرا جان  ، امروز به خرابه ی شام که نگاه کنی لبخند نشسته بر لب های رقیه را خواهی دید . عمویش سیدعلی آمده …

مادر جان برای لبخند رقیه  این آخرین نگار یار را خودت نگه دار باش تا همپای او پرچم برسانیم به موعود

__________________________________________

منتظر تصاویر و خبرهای ناب رفقا از شکوه عظمت شیعه باشد … به زودی زیر همین متن شورانگیز

این لیست به مرور تکمیل می شود

اولین تصاویر از قم »»» اینـــــجا

تصاویر جدیدتر »»» اینجــــا

اولین عکسها از یک دوست ( آقا رضا ) »»» اینجا و اینجا

تصاویر امیر دل امت  در حرم مریم آل رسول (س) »»» اینـــــــــجا

تصاویر استقبال »»» اینــــجا

دشمن این فیلم را ببیند تا بمیرد ! »»» اینـــــجا


بیت المال،مال حلال ماست !

مهر ۲۶ام, ۱۳۸۹ دسته ره‌بر حکیم انقلاب | ۵۷ دیدگاه »

به نام خدای زهرا

۵۸ روز تا عاشوراثانیه ها سنگین شده انگار .شور عجیبی است . کمتر از ۲۴ ساعت دیگر به خروش اقیانوس در مرکز انقلاب باقی مانده . قامت قیامت امام خامنه ای که به قم وارد شود از جهاد تا ۱۹ دی  ، تداعی گر از شلمچه تا مرو خواهد شد در  ورود شمس الشموس (ع) .
فرزند زهراست او که به قم می آید ، عزیز مولاست او که به قم می آید . فخر رضاست او که به قم می آید.  انیس انفوس (ع) از مشهد نگاه  پر از مهرش  به ضریح کریمه (س) است. محمد (ص) هم از مدینه  ناظر اعمال ماست و امام المتقین (ع) هم از نجف و  حسین (ع) هم از کربلا و تمامی ۱۴ معصوم (ع) ناظر شکوه آفرینی ملت انقلابی قم هستند در استقبال  از خلف صالح مهدی (عج) . سپه سالار لشکر عشق است سید علی!
ای عشق (عج) می خواهیم قیامت کنیم قم را به یمن حضور
نائبت ….

بیت المال ، مال حلال ما ملت است که تمامی آنرا به پای نگار یار(عج) می ریزیم . امام خامنه ای نگار صاحب الزمان است و ای منافق بسوز و کاسه لیس بیت ممال ! باش تا اموراتت بگذرد . زیاد به مغز پوکت فشار نیاور نمی توانی درک کنی اینها را . شکمت از حرام فربه شده و زیر پوستت آب انداخته البته آب خالی نیست آبجوست ! و  تو را چه به درک بیت المال.  شما سالهاست که چشمانتان بابا قوری گرفته /
رفیقم روح الله طلبه ی سال دهم است و کل  درآمدش در ماه تنها  ۸۰ هزار تومان است با دو بچه ! اوضاع مالی اش که وخیم شود می رود تهران تا  کسی او را نشناسد و نه با تاکسی ، بلکه  با موتور مسافرکشی می کند تا  لقمه ای حلال بدست بیاورد  و گفت مال حلال تر از شیر مادرم فدای سید علی .
تو ای منافق مغزت هنگ می کند  از این حرف ها . نمی فهمی چه می گوییم . کاسب های مکاسب خوانده ی قم  دار و ندارشان را هم که به پای انقلاب بریزند باز هم خود را بدهکار سیدعلی می دانند.  الگویشان خدیجه است که هستی اش را فدای محمد (ص) کرد . و تو ای منافق چه می فهمی وقتی بگویم  بیت ما هم حتی بیت المال است و همه اش به پای نگار یار است . پس زیادی به خودت فشار نیاور والا خواهی ترکید از حرص . سکته ات را بگذار فردا بزن که قم فردا تجلیگاه “تعز من تشاء ” است .

قم سراپا بی قرار معز المسلیمن است تا قیامت کند با مال حلالش راه نگار را ،  آب زده راه را و فقط ایکاش ثانیه ها زودتر بگذرد که تا لحظه ی دیدار چیزی نمانده ….

صفحه 1 از 612345...قبلی »