وکیلانه بهمن ۱۳۸۹ - وکیلانه
من در  RSS من در  Picasa من در  YouTube من در  گوگل پلاس من در  FriendFeed من در  توییتر من در  Facebook
صفحه نخست | آرشيو لينک ها | درباره ی من | عبرات

آرشیو برای بهمن, ۱۳۸۹

و اینگونه بود که جمهوری اسلامی سقوط کرد!

بهمن ۲۶ام, ۱۳۸۹ دسته دسته‌بندی نشده | ۵۷ دیدگاه »

به نام خدای زهراء

به گزارش توهم نیوز به نقل از فتنه پرس! جر‌خوردگان را‌ه سبز‌ ایران، در راستای شعار ما می‌توانیم، اثبات کردند که خواستن توانستن است و در حالی که مردم مصر ظرف ۱۸ روز و مردم تونس در بیشتر از یک‌ماه با مجاهدت، انقلاب خود را به پیروزی رساندند، جر‌خوردگان راه سبز در اقدامی بی‌نظیر و کمتر از یک‌شبانه روز نظام جمهوری اسلامی را با قرتی بازی و شعار کلیدی ” نترسید، نترسید، ما یه مشت احمق هستیم!” سرنگون کردند!
هم اکنون ۲۶ بهمن است و مردم در شور و شعف وصف ناپذیر‌ی برای این پیروزی بزرگ به سر می‌برند.
گفتنی است که مردم از هر قشری مشغول شادی و جشن‌های پیروزی هستند. کارمند‌ان پشت میز اداره، معلمان سرکلاس درس، دانشجویان در دانشگاه‌ها، نانواها در نانوایی‌ها و همه و همه طبق روال عادی جامعه اما در سکوت مطلق! مشغول شادی هستند.


رئیس جمهور موسوی که دیروز یادش رفته بود او یک انقلابی است و ممکن است حکومت راه منزلش را مسدود کند و به فکر نیفتاده بود جایی دیگر برود و از حضور در جمع ملیاردی! تظاهرکنندگان باز مانده بود امروز صبح در یک کنفرانش مطبوعاتی ضمن تبریک این پیروزی به تمام ملت‌ها‌ی جهان، تاکید کرد که ما به پیروزی رسیده‌ایم اما چون همانند جمهوری اسلامی ریاکار نیستیم فعلا در خانه ‌می‌مانیم و به گذران زندگی می‌پردازیم!
اون یکی رئیس جمهور ؛ مهدی کروبی که در جمع پر شور و نشاط مردم که در میدان التحریر (‌آزادی سابق!) جمع شده بودند سخن می‌گفت ابراز داشت که ما پیروز شده‌ایم اما چون گرم هستیم هنوز نمی‌فهمیم!‌ وی در این میدان ضمن اعلام این خبر که قرار است وی مسوول کانون نخبگان کشور ! شود برای افزودن شور و نشاط مردم به اجرای برنامه‌های شاد و مفرح پرداخت!

خبرهای رسیده حاکی از آن است که به زودی دولت انتقالی با حضور گوگوش، سروش، مریم رجوی، علیرضا نوری زاده، و با حضور افتخاری برلوسکونی!!! در صدر وزارت فرهنگ تشکیل خواهد شد! همچنین خبرگزاری رسمی دولت جرس! تمامی خبرهای مربوط به اختلاف میان ننجون و میشل رهنورد را تکذیب می‌کند و تاکید می‌کند که  فقط تفاوت نظری درباره‌ی تاسیس وزارت خاله‌زنک بازی‌بوده که رفع شده و هیچ‌گونه گیس و گیس‌کشی بین آنها رخ نداده است!

××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××
بعد از نوشتـــ
شیعتنا یحزنون بحزننا و یفرحون بفرحنا! ربیع ماه شادی اهلبیت است. از عیدالزهرا تا ولادت خاتم النبیاء شاد‌ترین روزهای ماست. گویند در کربلا صدای صوت قرآن علی‌اکبر از مولایش حسین دلبری می‌کرده. این روزها با خودم می‌اندیشم آیا شده در این ۱۱۷۴ سال و سه روز که گذشته صدای صوت قرآن جوانی از مولایم مهدی دلبری کند؟! آیا می‌شود به آنجا برسیم که روزی صدای صوت قرآن ما از مولایمان مهدی  دلبری کند؟!

۲۵ بهمن، افتخاری دیگر برای جمهوری اسلامی !

بهمن ۲۵ام, ۱۳۸۹ دسته اندر احوالات جنبش سبز, انقلاب اسلامی, روز ولنتاین | ۱۱۰ دیدگاه »

به نام خدای زهراء

“فعل” و “ترک فعل” دو واژه هستند که در علم حقوق زیاد از آنها استفاده می‌شود. بر اساس مبانی عقلانی، همانطور که انجام دادن کاری (فعل) منشاء اثر و حاوی پیامی است، گاهی هم  انجام ندادن کار (ترک فعل) می‌تواند منشاء اثر و حاوی پیام باشد.
خلاصه کنم حرفم را. می‌خواهم بگویم ملت ایران با حضور بی‌نظیر و بیش از  ۵۰ میلیونی خود در ۲۲ بهمن ۸۹ (فعل) پیامی به سراسر جهان مخابره کردند که ما تا آخر پای این انقلابمان ایستاده‌ایم، امروز هم با عدم حضور ملت (ترک فعل) پیامی به جهان مخابره می‌شود که بینی مستکبران متوهم جهان را به خاک مذلت می‌نشاند!

بنازم ملت جمهوری اسلامی ایران را. هم فعل و هم ترک فعلش را عشق است!

البته امروز ظاهرا به روایت این لینک ایــــنجا اصل جریان چیز دیگه‌ای هست! پس منتظریم تا داماد لرستان دست در دست عروس آذربایجان، پیشاپیش جمعیت بعلـــــــــــه !

شاید کسی بگوید هنوز که زمان فرا نرسیده. من هم می‌گویم این پست هم که هنوز تمام نشده. در طول روز به تدریج حماسه‌ی ضد انقلاب را مخابره می‌کنیم!

تودهنی بی نظیر جوانان ایرانی به بی بی سی فارسی

دقایقی قبل شبکه بی بی سی فارسی که برای پوشش اخبار  مثلا اعتراضات برنامه های خود را زودتر شروع کرده بود در بخش خبری ساعت ۱۶ ارتباط مستقیمی با یکی از شاهدان عینی برقرار کرد. مجری از شاهد عینی که در منطقه ی صادقیه ایستاده بود درخواست کرد که اوضاع را شرح دهد. شاهد عینی نیز اصرار داشت که بگذارید گوشی را بگیرم و خودتان شعارها را بشنوید !
رفقایی که معلوم بود برنامه ریزی شده دور هم جمع شده بودند یکپارچه شعار می دادند
مرگ بر انگلیس . مرگ بر بی بی سی . بی بی سی حیا کن مملکت رو رها کن!

مجری که از این پوز زنی جوانان ایرانی  به شدت دستپاچه شده بود سعی داشت اوضاع را جمع و جور کند که باز دوباره همان شعارها تکرار شد و به ناچار ارتباط را قطع کردند .

دم همه ی برو بچه ها گـــــــــــــــرم


شنوندگان عزیز توجه فرمایید/ شنوندگان عزیز توجه فرمایید

جمهوری اسلامی سقوط کرد!

اینچا صدای توهم

سید شهاب الدین واجدی، مدیر وبلاگ عکاس مسلمان، توسط فرقه‌ی بی‌شرف‌ها مجروح شد!

آسید شهاب جانباز عزیز انقلاب ، مبارک !

فیلم// صحنه های دلخراش هجوم اغتشاشگران به یک جوان بسیجی در حاشیه تجمعات پراکنده ۲۵ بهمن

این جوان درحالیکه قصد داشت تصویر امام خمینی که توسط اغتشاشگران بر کف خیابان پهن شده بود را جمع کند، مورد هجوم وحشیانه اغتشاشگران قرار گرفت. اغتشاشگران در حالیکه شعار “نه غزه نه لبنان” را سر می دادند، پس از ضرب وشتم شدید این جوان، تصویر امام را به آتش کشیدند. از آنجا که در سراسر این فیلم، اغتشاشگران بارها الفاظ رکیک و زننده را تکرار کرده اند، «نسیم» از پخش صدای آن معذور است.

لینک دانلود فیلم در اینجا

انقلابمان را صادر نمى‏کنیم. انقلاب ما صادر شد و گذشت و تمام شد!

بهمن ۲۳ام, ۱۳۸۹ دسته احوالات مصر, انقلاب اسلامی | ۵۸ دیدگاه »

به نام خدای زهراء

“دشمن به ما مى‏گوید چرا انقلابتان را صادر مى‏کنید؟ ما در جواب دشمن مى‏گوییم :
انقلابمان را صادر نمى‏کنیم. انقلاب ما صادر شد و گذشت و تمام شد!
شما در مقابل یک عمل انجام شده قرار دارید.
صدور انقلاب به معناى صدور یک کالا نیست که به‏طور دائم، آن هم به وسیله اشخاص بخواهد ادامه داشته باشد. صدور یک فکر و یک اندیشه، به معناى آن است که آن اندیشه، صحیح است و دل انسانها را در اکناف عالم، به خود جذب مى‏کند.”
امام سید علی خامنه‌ای، نماز جمعه تهران -۱۳۷۲/۳/۱۴
×××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××
جر‌خوردگان راه سبز این گوی و این میدان بسم الله

پارسال که تقلب شد. وضع اقتصادی مملکت هم که افتضاحه، دیکتاتوری مطلق هم که حاکمه، شما هم که در اکثریت هستید، پس دیگه منتظر چی موندید. رهبران جنبشک‌‌تون گفتن ۲۵ بهمن . بسم الله
بریزید توی خیابون مرد و مردونه بمونید تا حکومت عوض بشه. مصر تانک آورد توی خیابون مردم لای شنی تانک خوابیدن، شما هم یه جو غیرت داشته باشید بیایید لطفا ‍!ساعت ۳ عصر امام حسین تا آزادی .
هیچ عذر و بهانه‌ای پذیرفته شده نیست.
وعده‌ی همه‌ی ما ۲۶ بهمن و دیدن قیافه‌ی سبزها . اگر خبری نشد باید گورتان را از این سایبر گم کنید !

تا ملاقات خدا هیچ نمانده ؛ بیاید

بهمن ۲۱ام, ۱۳۸۹ دسته احوالات مصر, انقلاب اسلامی | ۱۱۸ دیدگاه »

به نام خدای زهراء

الله اکبر کبیراً‌ کبیرا

الله اکبر

حامی موسوی و کروبی ، فرعون مصر  سرنگون شد!

۲۲ بهمن جهانی شد ….

بهمن، ماه فرار دیکتاتور‌ها

الله اکبر الله اکبر

فردا یوم الله ۲۲ بهمن‌ است. سی و سومین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و اولین (!) سالمرگ دفن فتنه‌ی سبز.
انقلاب ما انقلاب قلم و قدم است! و پارسال همین روزها بود که برای اولین بار از اَقدام ۲ منظوره‌ی (!) ما رونمایی شد. آری گام‌های استوار ما ۳۱ سال بود که فقط بر روی حلقوم استکبار فشار می‌آورد،‌اما پارسال همین روزها بود که با یک قدم دو نشان را زدیم! گام‌های استوارمان را همزمان در ۲۲ بهمن ۸۸ هم بر روی حلقوم استکبار فشردیم و هم بر حدقه‌ی چشم فتنه‌گران داخلی. آری جبرتهم تحت اقدام حزب الله !
پارسال همین روزها بود که انقلاب در انقلاب کردیم برای حفظ انقلاب. بهمن نزدیک‌ترین یوم‌الله به نوروز است  و انقلاب ما بعد از ۳۱ سال، نیاز به خانه ‌تکانی داشت و پارسال همین روزها بود که طراوتی دوباره بخشیدیم به انقلاب. و این نهضت روح الله بود که پارسال ۳۰ سال جوان شد!
از شما کمال تشکر را داریم آقای فتنه!‌
خانوم نفاق از شما هم ممنونیم.

جناب پستو نشین، پدر سوخته‌ی لپ قرمزی معنوی اصلاحات، از شما هم متشکریم. خواص بی‌بصیرت که تیتر یک روزنامه‌ی صبح کوفه بودید. از شما نیز قدردانی می‌کنیم.
سلطنت طلب‌ها، آشوبگران، رقاصه‌های آن ور آبی، شیخ مهدی کروبی، میر حسین موسوی،‌ممد خاتمی،‌ جرج سورس محترم، عمه‌ی هیلاری کلینتون، هم‌جنس بازها، منافقین خلق، نهضت آزادی  و دیگر خاندان فتنه ، از همه‌ی شما متشکریم.
شما چون کمی بیشتر از خیلی حَ مَ قَ‌ بر وزن افعل بودید بدون اینکه بخواهید، لطف بزرگی به انقلاب ما کردید. از همه‌ی شما متشکریم. جنگولک‌بازی های  شما در مقابل ما نشان داد که جنگ احزاب هم در برابر این انقلاب راهی جز شکست ندارد!‌
همه با هم متحد شده بودید + مستکبران عالم و جنگ احزاب راه انداختید علیه خدا!
و چقدر خنگ بودید که نفهمید دست خدا بر سر ماست، خامنه‌ای رهبر ماست.
همه‌ی شما در مقابل یک فرزند زهرا
سلام الله تعالی علیه شکست خوردید.

علاوه‌ بر آن دو کار مهم هم برای ما انجام دادید.
اول اینکه
طراوت بخشیدید به انقلاب ما. سالها بود مشت آهنین مردم  گره کرده بود و فریاد مرگ بر منافق سر‌می‌د‌‌اد. ممنونیم از شما که سیبل و هدف مشت‌های ما شدید. این مشت ملت که رها شد، انقلاب تازه شد. تمام تلاش‌هایتان به سود ما تمام شد. شما از  ماملت گل لایی زیر طاق خوردید!
کار دوم شما اما مهمتر بود و در این بخش تشکر ویژه از بی‌بی‌سی و صدای آمریکا باید نمود!‌
سالها بود که در طبقات زیرین کشتی انقلاب(!) کمثل الحمار‌‌هایی بصورت مخفیانه و بعضا جفت جفت(!) مشغول جفتک اندازی به آرمان‌ها و ارزشهای ما بودند. ممنون از شما که جای آنها را به ما نشان دادید تا با نوک پا از کشتی انقلاب بیرونشان کنیم!

پدران و مادران  ما انقلاب اسلامی را ایجاد کردند. برادران و خواهرانمان آنرا تثبیت نمودند. و سال گذشته این نوبت ما بود که مقدمات صدور انقلاب را فراهم کنیم!‌ اول مقدمه‌ی صدور انقلاب خانه‌تکانی در خود انقلاب بود که به حمد الله حاصل شد.
و حالا امسال در سی و سومین بهار آزادی می‌رویم تا انقلابمان را صادر کنیم!‌

جهان در لحظه‌ی حساسی است. طعم نه گفتن به استکبار ، زیر زبان ملت‌ها مزه کرده است. کسی چه می‌داند، شاید ملت‌ها همه عاشق طعم ساندیس نظام مقدس جمهوری ‌اسلامی شده‌اند.
آری همان باسم الفهاوی مصری پارسال به برادرم دست و پا شکسته گفته بود که “از صدای هورت هورت تهِ ساندیس ندیدم خوش‌تر!‌”
آری امسال ۲۲ بهمن،‌ می‌خواهیم خون پمپاژ کنیم در بدن ملت‌های مستضعف. ما ملت ایران امید مستضعفان جهان هستیم. و امسال با شوری دو چندان به راهپیمایی ۲۲ بهمن می‌رویم.
دنیا نظاره کن،‌ می‌خواهیم حماسه‌ای دیگر را رقم بزنیم.
و نیک می‌دانیم که فردا روز ملاقات خداست. لبخند به لب می‌رویم، چرا که از فرشتگان آسمان گرفته تا آن جوان مصری و تونسی و شمال افریقا و امریکا مشغول عکاسی از ما هستند!
فردا روز ملاقات خداست.
انبیاء می‌آیند. اولیاء می‌آیند، شهدا می‌آیند. صُلحا می‌آیند. ما هم می‌رویم. می‌خواهیم خدا را ملاقات کنیم …. تا ملاقات خدا هیچ نمانده … بیایید …

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

صفحه 1 از 41234