وکیلانه بهمن ۱۳۸۹ - وکیلانه
من در  RSS من در  Picasa من در  YouTube من در  گوگل پلاس من در  FriendFeed من در  توییتر من در  Facebook
صفحه نخست | آرشيو لينک ها | درباره ی من | عبرات

آرشیو برای بهمن, ۱۳۸۹

کش تنبان جنبش سبز به آینه بغل ماشین جمهوری اسلامی گیر کرده !

بهمن ۳۰ام, ۱۳۸۹ دسته اندر احوالات جنبش سبز, انقلاب اسلامی | ۱۲۸ دیدگاه »

به نام خدای زهراء

مرسدس بنز شاسی بلندی، با سرعت ۸۰ کیلومتر در اتوبانی در حال حرکت بود که متوجه شد دوچرخه‌‌ای درب و داغان با فاصله‌ای نزدیک پشت سر او حرکت می‌کند. راننده که  از سرعت بالای دوچرخه متعجب شده بود، مقداری بر سرعت خود افزود و دوچرخه سوار را جاگذاشت که ناگهان متوجه شد همان دوچرخه با سرعت بسیار بالایی از ماشین سبقت گرفت ! تعجبش بسیار زیاد شده و باز بر سرعت خود افزود و دوچرخه را جاگذاشت. اما ناباورانه مشاهده کرد که باز دوچرخه بعد از دقایقی با سرعت فوق العاده بالایی از او سبقت گرفت!‌ همین مساله چندین و چندبار تکرار شد که در همین حین راننده‌ی مرسدس بنز متوجه شد جریان از چه قرار است.
آری؛ کش تنبان دوچرخه سوار به آیینه بغل مرسدس بنز گیر کرده بود !!!!!

گاهی افکار‌، استدلال‌ها و سخنان گروهی آنچنان نقض بدیهیات است که جز با زبان طنز نمی‌شود به آنها پاسخ داد. حکایت همین جنبشک سبز خودمان را می‌گویم! همه‌ را برق می‌گیرد، جمهوی اسلامی را چراغ نفتی! آخر این اپوزوسیون است که ما داریم؟!
من که می‌دانم آخر این عقده به دلم خواهد ماند که روزی یک نفر از جنبش سبزی‌ها بتواند یک جمله،‌فقط یک جمله بگویید که نه دروغ باشد،‌نه توهین و نه توهم!
اساسا فرمول ساخت جنبش سبز مساوی است با دروغ به مقدار لازم+ توهین+ توهم با درصد بسیار بالا!‌‌
از شانس بد ماست دیگر. ظاهراً استکبار جهانی انقلاب اسلامی را در زمینه‌ی اپوزوسیون هم مورد تحریم قرار داده و اپوزوسیون‌های نظام جمهوری اسلامی هم چینی از آب در‌آمده‌اند!

باور کن همین الان که دارم با سرعت بسیار بالا، تایپ می‌کنم می‌خواهم بحث را بر سر چند تا از اَبردروغ‌های! این‌ روزهای‌ جنبشک ببرم اما نمیدانم از کدامیک شروع کنم!
از اینکه در بوق و کرنا کرده‌اند که هر گونه‌  ارتباطی با میرحسین موسوی قطع شده ولی زرت و فرت از جانب او بیانیه‌ صادر می‌شود؟!‌
یا از اینکه جنازه‌ی صانع ژاله را تحویل خانواده‌اش نداده‌اند ولی بعد‌از تشییع باشکوه صانع در زادگاهش همراه با شعار مرگ بر موسوی، می‌گویند این تشییع جنازه حکومتی بوده؟!!!
یا از این بگویم که با کمال پررویی صفحه‌ی فیس‌بوک ذهنی برای محمد مختاری می‌سازند و از قول او لحظاتی قبل از شهادتش هزار و یک نکته‌ی باریک‌تر از مو نقل می‌کنند اما حتی در یک جا حاضر نیستند به صفحه‌ی فیس بوک او لینک بدهند! چون اساسا چنین صفحه‌ای وجود خارجی ندارد!!! و در همه‌ی مطالبشان به صفحه‌ی اصلی فیس بوک لینک می‌دهند!؟!

آری عزیز، اینچنین است ما در زمینه‌ی اپوزوسیون هم در تحریم هستیم و لاجرم باید تحمل کنیم این کش تنبان جنبش سبز را که به ماشین جمهوری اسلامی گیر کرده‌ است!

زیرکی و زرنگی در صدا و سیمای ما که به ملکوت سفلی (!) پیوسته و غیرت و نبوغ هم در دستگاه قضایی یوخ ! فلذا باز منتظر می‌مانیم .
بالاخره در تهران ۱۳ میلیونی ۱۰ ۱۲ تا سگ‌هار پیدا می‌شود تا اول اسفند لطف فرموده مقادیری سطل آشغال آتش بزنند و  خوراک رسانه‌ها را تهیه کنند. و این جسد جنبشی که فقط در رسانه زنده است را نیمچه جانی بدهند و باز هم تکرار همان سناریو! مــــــــــــــــــــــحکـــــوم می‌کنیم!
چیزی هم که زیاد است بچه ارزشی، می‌آیند و در فضای مجازی توهین و فحش و ناسزای مشتی بل‌هم اضل را به خواهر و مادر و همسرشان تحمل کرده و بی‌عرضگی‌های مشتی مسوول  عقب‌مانده‌ی ذهنی را جبران می‌کنند.
گور بابای کمک به مستضعفان جهان از میدان لوءلوء بحرین گرفته تا میدان التحریر مصر!

پس ای شیپورچی بنواز؛ وعده‌ی ما روز بعد از یکم اسفند، در گودر، فرندفید،‌فیس بوک، توئیتر و سایتهایمان …

×××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××
ـــبعدازنوشتــــ :

۱)
برای اینکه این نوشته را بهتر درک بفرمایید حتما در ذهن مبارک داشته باشید که فتنه‌ی سبز صرفا یک مبارزه‌ی رسانه‌ایست!
۲) بیست و سی(در روز های آتی):
…مریم و مسعود رجوی نیز طی مصاحبه ای اقدامات بی شرمانه فتنه گران در روز ۲۵ بهمن را محکوم کردند!

لطفا برای نظام جمهوری اسلامی یک آیفون نصب کنید !‌

بهمن ۲۸ام, ۱۳۸۹ دسته اندر احوالات جنبش سبز, انقلاب اسلامی | ۷۱ دیدگاه »

به نام خدای زهراء

همچنان به موضوعی که دیروز در پست قبلی (اینــــجا) مطرح کردم به شدت اعتقاد دارم. و هم اکنون اگر مسولیتی دست بنده بود قبل از محاکمه‌ی سران فتنه، مسوولین به شدت کارنابلد و ناشی صدا و سیما و نیز همچنین برخی مسوولین در قوه‌قضاییه  را مورد مواخذه قرار می‌دادم! و بنده معتقدم مسوول اصلی جریانات روز ۲۵ بهمن، نه سران فتنه که بلکه کم‌کاران و سهل‌انگاران در دو ارگان صدا و سیما و قوه‌ قضاییه هستند.

مفصل در پست قبلی وبلاگ این موضوع را توضیح دادم. اما دو نکته‌ی دیگر :
اولا لطفا یکی به بنده بگوید که در نظام مقدس جمهوری اسلامی مسوولیت پیشگیری از وقوع جرم بر عهده‌ی کیست؟
مگر نه اینکه متن صریح قانون اساسی در اصل یکصد و پنجاه و ششم این امر را اولین تکلیف قوه قضاییه می‌داند. آقایان قوه‌ محترم قضاییه و شخص دادستان کل کشور به عنوان مدعی العموم جامعه  لطفا پاسخ‌گو باشند که در جهت رفع ناامنی روز ۲۵ بهمن، پیش از آن چه تمهیداتی را اندیشیده بودند و دقیقا چه کاری را انجام دادند؟!!!!‌ به ضرس قاطع می‌توانم عرض کنم متاسفانه هیج!

ثانیا؛ بر هیچ کس پوشیده نیست که فتنه‌ای که بعد از انتخابات شکل گرفت بیشتر از هر چیز یک جنگ رسانه‌ای بوده و هست تا مثلا اعتراضات مدنی! حقیقت این است که مدت‌هاست جنبشک(!)سبز در همه‌ ابعاد به شکست مطلق رسیده و تنها در یک بخش آنهم رسانه قادر به جیغ و داد کشیدن است! حال باید دید آقایان کارنابلد در صدا و سیما مقابل این جنگ رسانه‌ای چه نوع تدبیری اندیشه‌اند؟!‌ آیا جز این است که فقط به پاتک معتقد بوده و منتظر هستند تا بوقچی‌های غرب حمله‌ای کنند و آنها شروع به دفاع ناشیانه‌ کنند؟!
این‌ روزها مدام تکرار می‌کنند که وقایع روز ۲۵ بهمن از قبل مشخص بوده. شاهد از غیب رسید! آیا وقتی این شناسایی صورت گرفته؛ فکری به حال حمله به مواضع دشمن قبل از تهاجم کرده‌اند؟
کدام عقل ناقص در صدا و سیما حکم داده که بگذارید آنها ابتدا شروع کنند؟!‌
آری مشکل ما در ایستادگی دشمن بر‌روی باطل نیست، بلکه مشکل ما در ضعف مسولین در مقابله به مثل است.

بگذار چشم‌های ناپاک ببینند. خیالی نیست. رفقا؛ تعارف که با هم نداریم! همه‌ی این بی‌عرضگی‌های مسوولین باعث  کنار رفتن سپرهای دفاعی ستون خیمه‌ی انقلاب می‌شود! (العاقل یکفی بالاشاره!)

این سخنان البته به هیج عنوان به معنی ضعف انقلاب اسلامی و یا قوت دشمن نیست. بگذار خاطره‌ای تعریف کنم:
یکی از تفریحات به شدت هیجان انگیز  دوران نوجوانی بچه‌محله‌های ما این بود که زنگ خانه‌ای را می‌زدند و در می‌رفتند! وقتی می‌گفتی این‌کار چه لذتی دارد. می‌گفت با  صاحب این خانه‌ لج هستم . گفتم خوب حالا این کار تو چه آسیبی به او می‌رساند؟!‌
در عالم نوجوانی پاسخ خنده داری می‌داد. گفت هیچ. همین که مجبور  است بیاید در را باز کند و برود  برای من کافی است!
اما وقتی مدتی بعد  آیفن یا به‌قول آن روزها اف‌اف  آمد حال این دوست ما بدجور گرفته شد!‌ :‌)
حالا حکایت این روزها همین است. کلیه‌ی دشمنان انقلاب + جنبشک سبز‌ فکر  و توان خود را روی هم گذاشته‌اند و نهایتا توانسته‌اند زنگ در‌ جمهوری اسلامی را زده و فرار کنند!  حالا اگر مسوولین اندکی همت کنند و برای جمهوری اسلامی یک آیفون نصب کنند، حال ضد انقلاب بدجور گرفته می‌شود !

××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××

ــیعدازنوشتـــ : شاید مهم‌تر از متن!

اکثریت قریب به اتفاق هر دو طرف در جنگ صفین شنیده بودند که پیامبر اکرم هنگام ساختن مسجد به عمار فرموده  است:
افسوس پسر سمیّه! با این که تو برای رضای خدا و پاداش اخروی دوتا دوتا سنگ می بری، اما گروه بیدادگر تو را می کشند!
عمار هم که در سپاه مولا علی بود . بعد از به شهادت رسیدن عمار؛ با توجه به این حدیث سپاه دشمن به شدت تخریب روحی شد. اما نقل است عبدلله نامی از سپاه مقابل به فکر حیله افتاد. بلند شد و خطابه خواند که عمار را آنکس کشته که او را به جنگ آورده یعنی علی!
مردم نادان این سخن را دهان به دهان چرخاندند. به ناگاه در این هنگام یکی از  سربازان مولا علی بانگ برداشت که وای بر شما. چگونه حقیقت را وارونه جلوه می‌دهد. با این استدلال شما العیاذ بالله قاتل حمزه‌ی سیدالشهداء؛ رسول خداست! چون او حمزه را به جنگ آورده!
همین یک جمله کافی بود تا کُل دشمن به‌هم بریزد!‌

نمیدانم چرا اما بلافاصله بعد از قضایای مربوط به مصادره به نفع ضد انقلاب کردن شهید صانع ژاله این حکایت به ذهنم آمد. واقعا عجیب تاریخ تکرار می‌شود.
اما افسوس که یک سرباز نیست تا این امر را واضح توضیح دهد. اصلا مگر حرف بر سر بسیجی بودن یا نبودن صانع ژاله است! اساسا ما معتقدیم  مسولیت مستقیم هر خونی که به زمین ریخته شده از حسین کبیری عزیز گرفته تا ندا آقا سلطان و  حتی آنانکه به ناحق در کهریزک کشته شده‌اند ، برعهده‌ی سران فتنه است که با اقدام غیر قانونی موجبات آن را فراهم آورده‌اند!
جناب آقای صدا و سیما یا نگو صانع بسیجی است. یا حالا که گفتی کامل و واضح و روشن آن را بدون واهمه دنبال کن!
(جملات بعدی را لطفا با لحن فریاد و داد بخوانید) از آن سو جناب آقای کارنابلد صدا و سیما، به چه دلیل بعد از گذشت ۳ روز هنوز حاضر به پخش فیلمی که در آن یک دلاور مرد تصویر امام امت را از زیر دست و پا جمع می‌کند و وحشیانه مورد هجوم قرار می‌گیرد نیستی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!‌
آخر حماقت تا کی؟
والله قسم در این روزها این فیلم را به هر کس نشان داده‌ام صدبرابر بیشتر لعنت نثار سران فتنه کرده است!
جناب موسسه‌ی تنظیم و نشر آثار ،‌ در برابر این بی‌حرمتی، چرا خفه خون گرفته‌ای؟؟!!
جناب سیدحسن خمینی،‌  آیا  آن دلاور مرد که مانع بی‌حرمتی به تصویر  پدر بزرگ شما شد،‌ به اندازه‌ی  قرتی‌ها تیم پرسپولیس  برای شما ارزش ندارد؟!!!

این‌درد نوشت ادامه دارد …

عوامل اصلی در ایجاد غائله‌ی ۲۵ بهمن سران فتنه نیستند !

بهمن ۲۷ام, ۱۳۸۹ دسته اندر احوالات جنبش سبز, انقلاب اسلامی | ۶۲ دیدگاه »

به نام خدای زهراء

این روزها وقتی دقیق فکر می‌کنم به این نتیجه می‌رسم که اساسا جمهوری اسلامی بدون دردسر و مشکلات، جمهوری اسلامی نیست! اگر باور داریم مبارزه‌ی دائمی حق و باطل را، باید لاجرم بپذیریم مبارزه‌ی دائمی و روزانه‌ی انقلاب اسلامیمان را با عوامل باطل.
اصلاً بگذار دقیق تر بگویم. می‌دانید چرا در این سال‌های اخیر مشکلات و سنگ اندازی‌ها حجم بسیار بیشتری به خود گرفته‌ ؟! چرا در این سا‌ل‌ها شاید بتوان گفت برای هر فصل از سال، فتنه‌ و دسیسه‌ای خاص خودش را ایجاد کرده‌اند؟!
پاسخ این است که در واقع این سال‌ها، سال‌های شکوفایی و به ثمر رسیدن نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بود. نهالی را که خمینی کبیر ۳۲ سال قبل کاشته بود با نگاهبانی مولای مطهرمان خامنه‌ای تبدیل به درخت تنومندی شده است که علاوه بر ثمره داشتن برای کشور ایران، قابل اتکاء است برای کشور‌های دیگر.
راستش را بخواهید اکنون زمانی شده است که اگر صدای آرمان‌های انقلاب اسلامی بلند شود، گوش‌های بسیار زیادی در جهان عاشقانه مشتاق شنیدن صدای آن و جذب شدن به سوی آن هستند. و تمامی تلاش دشمن در این است، تا جایی که می‌تواند، مانع رسیدن این صدا به گوش مستضعفین و آزادگان جهان باشد. شاید هم نیک می‌داند که اگر این صدا فراگیر شود آنگاه دیگر زمان پایان مدیریت امپریالیسم بر جهان است. آری همه تلاش دشمن برای خارج کردن یک رقیب قوی جهت مدیریت جهانی، از صحنه است.

همه‌ی اینها را گفتم تا نتیجه بگیرم که دشمنی دشمنان با انقلاب اسلامی امری عجیب نیست!‌
از زخم خوردگان این انقلاب انتظاری جز دشمنی نمی‌رود. دشمنان این انقلاب از هر قشری چه نتانیاهو باشد چه میر‌حسین موسوی!‌ وظیفه‌شان دسیسه‌چینی و فتنه‌انگیزی است با این تفاوت که اولی دستور می‌دهد و دومی نوکرانه انجام!
پس جای هیچ سرزنشی نسبت به دشمن نیست. میرحسین موسوی و مهدی کروبی رسما دشمن این انقلاب هستند و نیازی به اثبات این امر اظهر من الشمس نیست!
اما بحث بر سر این است که دیگر برخی فتنه‌ها در شٱن انقلاب اسلامی ایران نیست!‌ اگر مقابل ما تحریم و سنگ اندازی در پرونده‌ی هسته‌ای باشد، قابل قبول است اما اینکه ۲ نفر بل‌هم اضل از حیوان، ۴ نفر وحشی‌تر از خودشان را تحریک کرده و به خیابان بیاورند و آسایش را از مردم سلب کنند به هیچ عنوان قابل پذیرش نیست.
خوب که دقیق می‌شوی،‌می‌بینی عوامل دخیل در غائله‌ی ۲۵ بهمن،‌ نه سران فتنه که طبیعتشان کینه‌توزی است، که بلکه آنهایی هستند که در دفاع از انقلاب سهل انگاری کردند! چرا که موسوی و کروبی همانند دیوانه‌هایی هستند که اگر زنجیر نشوند برای امنیت جامعه مضر هستند! بنابراین هر ارگانی که این فضا را برای دیوانگان  فراهم کند مقصر است!

مشخصا تاکید دارم به دو ارگان.
ابتدا صدا و سیما که صدای مردم را در ۲۲ بهمن که خواستار اعدام سران فتنه شده بودند را  سانسور کرده بود و تازه بعد از مرگ سهراب یادش افتاد باید  نوشدارو بدهد! و مثل همیشه بعد از وقوع  واقعه به فکر علاج افتاد!
سوال واضح این است اگر نیمی از روشنگر‌ی هایی را که بعد از ۲۵ بهمن دارد انجام می‌دهد را قبل از آن انجام می‌داد آیا باز هم ۲۵ بهمن اتفاق می‌افتاد؟!

آیا باید بگذاریم دشمن توطئه‌ی خود را عملی کند و بعد بگوییم آری ما از قبل می‌دانستیم!؟

ارگان دوم و مقصر اصلی را قوه‌ی قضاییه می‌دانم!
هم آنان که اگر روزی بجای فیلتر کردن صدای ارزشی‌ها به فکر محاکمه‌ی موسوی و کروبی می‌افتادند،‌اساسا کسی نبود تا بخواهد باز بیانه صادر کند و زمینه‌ی اغتشاش را فراهم آورد!

از کوتاهی در کلیت محاکمه ی سران فتنه که بگذریم قوه‌ی قضاییه مشخصا در ایجاد غائله‌ی ۲۵ بهمن مقصر است!‌ چرا که هیچ واکنشی، تاکید دارم هیچ واکنشی نسبت به زمینه‌سازی‌های ۲۵ بهمن انجام نداد. دریغ از یک تشر خشک و خالی . دریغ از یک خط و نشان کشیدن برای فتنه گران. مگر نه طبق اصل ۳۲ قانون اساسی وظیفه‌ی اصلی قوه‌ی قضاییه پیشگیری از وقوع جرم است؟!
آقایان اگر جَنم برخورد با جرایم را در خود نمی‌بینند  خیالی نیست اما چقدر زشت است که توان پیشگیری از وقوع چرمی به این  مشخصی را هم ندارند ؟! ا‌فسوس که مسوولین این امر و شخص دادستان کل کشور و مدعی العموم جامعه حتی یک کلام برای آشوبگران خط و نشان نکشید!
نمی‌خواهم بزرگ نمایی کنم اما حقیقت این است که ما رو دست خوردیم آنهم از خودی !‌
بنده همان روزهای اولی که تازه داشت زمینه‌سازی می‌شد برای فتنه و آقایان درخواست مجوز کرده بودند، یاس و ناامیدی را در جبهه‌ی مقابل به وضوح می‌دیدم. رفقایی که در فضای وب۲ بودند همه‌ آگاهی دارند که رادیکال‌ترین افراد آنها هم تصور آمدن حتی یک نفر را هم به خیابان‌‌ها نداشتند!
تمام آنها منتظر این بودند که بلافاصله با صدور بیانیه برای تجمع،‌ برخورد شدید و کوبنده‌ای با موسوی و کروبی انجام گیرد! بسیاری از سبزها معتقد بودند که موسوی و کروبی با این کار (صرف صدور بیانیه) صدور حکم جلب خود را امضاء کرده اند!
اما والله قسم هر چه بیشتر سکوت و کوتاهی دستگاه قضایی را می‌دیدند جری‌تر می‌شدند!‌ چه بگوییم از این درد!؟ به کجا ببریم این بغض را.
آقایان دستگاه قضا آنقدر سکوت کردند که باز در روزگاری که طعم خوش انقلاب زیر زبان ما مزه کرده بود طعم تلخ فتنه و آشوب نمایان شد!
وامصیبتا!‌
یک دانشجوی سال دوم حقوق بهتر از برخی‌ها می‌داند که در این شرایط چه باید کرد! مسوول اصلی غائله‌ی ۲۵ بهمن قوه‌ی محترم قضاییه است نه سران فتنه!‌و اکنون که این اتفاق افتاده است تنها علاج واقعه اعدام سران فتنه است! همان چیزی که نمایندگان این ملت خواسته‌اند. والا از این به بعد هر ۲۵ بهمن دیگری که اتفاق بیفتد با عرض پوزش ما بجای درخواست محاکمه‌ی سران فتنه،‌ خواستار محاکمه‌ی برخی آقایان دستگاه قضاء خواهیم بود!‌
کوتاه کنم این نوشته‌را به ذکر یک خاطره‌ی کوتاه.

دیشب بعد از نماز مغرب و عشا، مادری پیر و سالخورده از اهالی مسجد صدایم کرد که بیا پسرم کاری با تو دارم. وقتی نزد او رفتم سخنی گفت که سوز درد آن هنوز هم در ذائقه‌ی من هست. در حالی که به شدت درد داشت و به زور و با کمک عصا خود را سرپا نگه داشته بود گفت : من پیرزن  غیرت به خرج داده و با این حال و روزم که می‌بینی آمدم راهپیمایی ۲۲ بهمن تا چشم امریکا دربیاید، اما به خون پسر شهیدم قسم   از آنها که نتوانستند از این حضور ما نگهبانی کنند نخواهم گذشت!


و اینگونه بود که جمهوری اسلامی سقوط کرد!

بهمن ۲۶ام, ۱۳۸۹ دسته دسته‌بندی نشده | ۵۷ دیدگاه »

به نام خدای زهراء

به گزارش توهم نیوز به نقل از فتنه پرس! جر‌خوردگان را‌ه سبز‌ ایران، در راستای شعار ما می‌توانیم، اثبات کردند که خواستن توانستن است و در حالی که مردم مصر ظرف ۱۸ روز و مردم تونس در بیشتر از یک‌ماه با مجاهدت، انقلاب خود را به پیروزی رساندند، جر‌خوردگان راه سبز در اقدامی بی‌نظیر و کمتر از یک‌شبانه روز نظام جمهوری اسلامی را با قرتی بازی و شعار کلیدی ” نترسید، نترسید، ما یه مشت احمق هستیم!” سرنگون کردند!
هم اکنون ۲۶ بهمن است و مردم در شور و شعف وصف ناپذیر‌ی برای این پیروزی بزرگ به سر می‌برند.
گفتنی است که مردم از هر قشری مشغول شادی و جشن‌های پیروزی هستند. کارمند‌ان پشت میز اداره، معلمان سرکلاس درس، دانشجویان در دانشگاه‌ها، نانواها در نانوایی‌ها و همه و همه طبق روال عادی جامعه اما در سکوت مطلق! مشغول شادی هستند.


رئیس جمهور موسوی که دیروز یادش رفته بود او یک انقلابی است و ممکن است حکومت راه منزلش را مسدود کند و به فکر نیفتاده بود جایی دیگر برود و از حضور در جمع ملیاردی! تظاهرکنندگان باز مانده بود امروز صبح در یک کنفرانش مطبوعاتی ضمن تبریک این پیروزی به تمام ملت‌ها‌ی جهان، تاکید کرد که ما به پیروزی رسیده‌ایم اما چون همانند جمهوری اسلامی ریاکار نیستیم فعلا در خانه ‌می‌مانیم و به گذران زندگی می‌پردازیم!
اون یکی رئیس جمهور ؛ مهدی کروبی که در جمع پر شور و نشاط مردم که در میدان التحریر (‌آزادی سابق!) جمع شده بودند سخن می‌گفت ابراز داشت که ما پیروز شده‌ایم اما چون گرم هستیم هنوز نمی‌فهمیم!‌ وی در این میدان ضمن اعلام این خبر که قرار است وی مسوول کانون نخبگان کشور ! شود برای افزودن شور و نشاط مردم به اجرای برنامه‌های شاد و مفرح پرداخت!

خبرهای رسیده حاکی از آن است که به زودی دولت انتقالی با حضور گوگوش، سروش، مریم رجوی، علیرضا نوری زاده، و با حضور افتخاری برلوسکونی!!! در صدر وزارت فرهنگ تشکیل خواهد شد! همچنین خبرگزاری رسمی دولت جرس! تمامی خبرهای مربوط به اختلاف میان ننجون و میشل رهنورد را تکذیب می‌کند و تاکید می‌کند که  فقط تفاوت نظری درباره‌ی تاسیس وزارت خاله‌زنک بازی‌بوده که رفع شده و هیچ‌گونه گیس و گیس‌کشی بین آنها رخ نداده است!

××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××
بعد از نوشتـــ
شیعتنا یحزنون بحزننا و یفرحون بفرحنا! ربیع ماه شادی اهلبیت است. از عیدالزهرا تا ولادت خاتم النبیاء شاد‌ترین روزهای ماست. گویند در کربلا صدای صوت قرآن علی‌اکبر از مولایش حسین دلبری می‌کرده. این روزها با خودم می‌اندیشم آیا شده در این ۱۱۷۴ سال و سه روز که گذشته صدای صوت قرآن جوانی از مولایم مهدی دلبری کند؟! آیا می‌شود به آنجا برسیم که روزی صدای صوت قرآن ما از مولایمان مهدی  دلبری کند؟!

صفحه 1 از 512345