وکیلانه » » سران فتنه گُشادِ فکری شده اند !
من در  RSS من در  Picasa من در  YouTube من در  گوگل پلاس من در  FriendFeed من در  توییتر من در  Facebook
صفحه نخست | آرشيو لينک ها | درباره ی من | عبرات
سران فتنه گُشادِ فکری شده اند !
۱۵ام, آبان ۱۳۸۹| نويسنده: امیرعلی صفا
نظرات[۶۹]

به نام خدای زهراء

۱۰ روز تا عرفه /۱۹ روز تا غدیر /۳۱روز تا محرم / ۵۴ روز تا نه دی


به گمان تیتر به تنهایی ، یک مینی مال تمام عیار و با مفهوم است که نیازی به هیچ توضیحی نداشته باشد.
اما مختصراً اینکه
بلاشک هر افراطی ، به دنبالش تفریط و یا افراط مجدد در جهت عکس افراط اولی را دارد. یعنی چه ؟
یعنی اینکه برخی ها ،  مغزشان همچون مردمک چشمشان گاهی تنگ و گاهی گشاد می شود. به عبارت ساده تر عروسکی هستند برای خیمه شب بازی که نخ آنرا هر کس در دست بگیرد به رقصشان می آورد !
و یا اینکه دچار جو زدگی شدید  می شوند و در آن حال با دیدن سایرین و جوی که در آن قرار دارند تنگ فکری ، گرفته و به اصطلاح کاسه ی داغ تر از آش می شوند.و چون اعمالشان از روی نفاق و نه از روی تفکری بوده پس از مدتی از جوزدگی خارج و در این حال ” صم بکم عمی فهم لایرجعون” ، در چرخشی ۱۸۰ درجه ای گشادفکری می شوند و با سرعت نور به دره ی ضلالت سقوط می کنند .
کسانی که از “دستور برای منع پوشیدن آستین کوتاه “به رقاصی با دخترکان بزک کرده در ایام تبلیغات انتخاباتی می رسند! کسانی که از “دستور خود سرانه و خشک مغزانه در ایام حج برای حمله به اسرائیل”، به نه غزه نه لبنان می رسند و می شوند غلام حلقه به گوش تل آویو. کسانی که از “توبه ی نصوح” به “سکس و فلسفه” می رسند. کسانی که از گفتن “اشهد ان روح الله خمینی عبدالله صالح” در تشهد نماز به “سکوت در برابر پاره کردن عکس امام” می رسند.
البته در این میان باید حساب برخی را جدا کرد !!! کسانی که هیچ گاه سابقه انقلابی نداشته و هیچ کار افراط گرایانه ای هم  نکرده اند تا مشمول این قاعده شوند، بلکه  همیشه به نوعی فقط بوده اند !
إِنَّ الْمُنَافِقِینَ یُخَادِعُونَ اللّهَ وَهُوَ خَادِعُهُمْ وَإِذَا قَامُواْ إِلَى الصَّلاَهِ قَامُواْ کُسَالَى یُرَآؤُونَ النَّاسَ وَلاَ یَذْکُرُونَ اللّهَ إِلاَّ قَلِیلًا”
حضوری منافق گرایانه.حضوری که به دنبال فرصت است . حضوری که ، زمین کج است والا رقاص خوبی است !  آب نیست والا شناگر خوبی است . به دنبا موقعیت هستند.
که  این ها را باید گفت منافقان طراح ! مصداق بارزش  می شود پدرسوخته ی  لپ قرمزی افسادات، که خزیده در پستو.
یا منافقی همچون خاتمی که خیال می کند مردم همانند خودشان دارای گوش های مخملی هستند که با سکوت چند روزه ی آنها، فراموش کنند خیانت هایشان را. که کله ی مرده های متحرکی  امثال خاتمی  ، اگر هنوز بر سرش زیادی می کند از کرامت و کیاست آقای ماست. و الا  والله  جوانان داغداری هستند که جز با اعدام این لکه های ننگ ، داغ دلشان تسلی پیدا نمی کند .
این همه را گفتم که بگویم : سران فتنه گُشادِ فکری شده اند!
اصحاب فتنه از ابتدا هم با تفکر این راه را انتخاب نکرده بودند ، که حال از آن برگشته باشند  بلکه آن زمان تنها ، چشمشان به برخی مسائل نیفتاده بود و چند صباحی که چشمشان به غربِ رنگ و لعاب دار افتاد ، دختر آرزوهایشان را یافتند و همچون گاو بر ارزشها تاختند!
اما این از حیوان پست تر ها  بدانند که اگر صد سال هم سکوت کنند باز ملت فراموش نخواهد کرد خباثت هایشان را. و دیر نیست زمانی که
« فِی سَمُومٍ وَ حَمِیمٍ * وَ ظِلٍّ مِنْ یَحْمُومٍ * لا بارِدٍ وَ لا کَرِیمٍ * إِنَّهُمْ کانُوا قَبْلَ ذلِکَ مُتْرَفِینَ * وَ کانُوا یُصِرُّونَ عَلَى الْحِنْثِ الْعَظِیمِ *»

* این لینک را ویژه بخوانید :  مرد خاکستری اصلاحات را بشناسید با تمام ریزه کاری ها !

_____________________________________________________

* حزب اللهی های  عزیز توجه  توجه
فرشتگان آسمان در حال عکسبرداری از شما هستند ، لطفا لبخند بزنید !دیدگاهتان را بنویسید

*اگر پیغام‌تان خصوصی است، کافی است در متن پیام، کلمهٔ خصوصی را درج کنید.

ww w) :| :x :wink: :roll: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :evil: :cry: :arrow: :P :D :?: :? :-) :( :!: