وکیلانه » » 9 دلیل بر اثبات صهیونیستی بودن سلاح جدیدی به نام” ویکی لیکس”
من در  RSS من در  Picasa من در  YouTube من در  گوگل پلاس من در  FriendFeed من در  توییتر من در  Facebook
صفحه نخست | آرشيو لينک ها | درباره ی من | عبرات
۹ دلیل بر اثبات صهیونیستی بودن سلاح جدیدی به نام” ویکی لیکس”
۱۰ام, آذر ۱۳۸۹| نويسنده: امیرعلی صفا
نظرات[۱۴۰]

به نام خدای زهراء

نوجوان که بودیم، گمان می کردیم این امریکاست که اسرائیل را اداره می کند و اسرائیل را به نوعی کوچک تر از امریکا قلمداد می کردیم! اما همزمان با اینکه دست چپ و راست خودمان را شناختیم آگاه شدیم که خیر؛ این اسرائیل و واضح تر بگویم صهیونیسم است که نه فقط امریکا که بلکه  بر بسیاری از کشورهای غربی حکمرانی می کند و کیست که نداند ریس جمهور امریکا بی اذن لابی  های قدرت و در راس آن لابی صهیونیسم، حتی آب هم نمی تواند بخورد.این را به عنوان مقدمه ای گفتم تا در ذیل نکاتی را در خصوص پروژه ی “ویکی لیکس” سایتی که گزارشهای محرمانه منتشر می کند بیاورم تا بدانیم امریکا در برابر صهیونیسم آنقدر عاجز و ذلیل است که صهیونیسم ها هر وقت بخواهند می توانند همانند ۱۱ سپتامبر به ناموس ایالات متحده که “اقتدار امنیتی” باشد هم خدشه وارد کنند.

۱) یکی ازمضحک ترین اعمال نفوذ صهونیست ها برای به رخ کشیدن حمایت تام امریکا از آنها این است که  رواسای جمهور ایالات متحده بر اساس یک قانون نانوشته ،  وظیفه دارند که در اولین سفر از شروع دوران ریاست جمهوری به سرزمین های اشغالی سفر و به زیارت  دیواری  با نام “ندبه” که محل زیارتگاه تندرو ترین صهیونیست هاست رفته و به آن ادای احترام کنند!
در دو تصویر زیر که اولی مربوط به بوش می باشد و دومی مربوط به اوباما مشخص است که دقیقا مطابق یک صهیونیسم به زیارت این دیوار می پردازند. نکته ایی به چشم می خورد اینکه در تصویر دوم اوباما علاوه بر اینها ، کاغذی را که حاوی حوایجش است درون درز این دیوار قرار می دهد. کاری که تنها تندرو ترین و تعصبی ترین صهیونیست ها انجام می دهند!!!

و اینجاست که نشان می دهد که دولت جمهوریخواهان و جورج بوش امتیازات زیادی را به اسرائیل داده است،  ولی به جرأت می‌توان ادعا کرد که دولت دموکرات باراک اوباما به اسرائیل هر آنچه خواسته، بخشیده است. ویکی لیکس جدیدترین بخشش و یا بهتر بگوییم حراج حیثتی ایالات متحده است به نفع اسرائیل!تصویری از محل قرار گرفتن این دیوار :

۲) در خصوص شروع به کار پروژه ی “ویکی لیکس” که بهتر است “اسرائلیکس” نامیده شود باید به بنیان گذار آن مراجعه کرد. اولین موضوعی که از  “جولین آسانژ” مدیر ویکی لیکس،  جوان ۳۹ ساله ی استرالیای الاصل که ساکن ایالات متحده بود  به چشم می خورد اینکه وی عضو یک گروه هکر بوده که قبل از تاسیس سایت ویکی لیکس، توسط اف بی آی به جرم نفوذ غیر قانونی در شبکه ها ، دستگیر و محکوم می شود. و آگاهان می گویند شاید در همین اوضاع و احوال وی  از سوی  صهیونیسم ها شناسایی و به عنوان مامور برای این کار انتخاب می شود!

۳) در خصوص نحوه ی کار ویکی لیکس اعلام شده” جولین آسانژ” با یکی از کارمندان جوان سازمان اسناد محرمانه ی امریکا ارتباط برقرار کرده. جوانکی ۲۳ ساله که به کامپیوترهای سکرت دولتی دسترسی داشته و از طریق یک سی دی  خام که بر روی آن نوشته شده” ترانه های لیدی گاگا”!!! بیش از ۹۰۰ هزار گزارش محرمانه را انتقال داده!  این جوان هم اکنون ۷ ماه است که به زندان افتاده.
اما باز نکته ی جالب اینجاست که همکاران این مامور ۲۳ ساله اذعان دارند وی مدتی بود که  گوشه گیر شده و روزانه بیش از ۱۴ ساعت با کامپیوترها کار می کرده و جالب است که هیچ کس به وی شک نمی کند و در جایی که مجهز به قوی ترین سیستم های امنیتی است  و به هیچ کس اجازه ی  حتی بردن فلش مموری به داخل  را هم نمی دهند به راحتی و از طریق یک سی دی خام ۹۰۰ هزار گزارش محرمانه را درز می دهد!!!

اینجاست که روشن می شود چرا می گوییم انتشار  خودخواسته ی اطلاعات نه درز اطلاعات!

۴) همگان می دانند بارها اعلام شده که  هر شهروند امریکایی از منزل که بیرون برود تا برگرد بیش از ۵۰ بار از او از طریق دوربین های مداربسته موجود در اماکن عکسبرداری می شود و …. / حال چگونه است که یک جوان هکر که محکوم هم شده  و از طریق سیستم های امنیبتی تحت نظر است به راحتی بتواند با یک مامور جوان ارتباط برقرار کرده وبه  صدها هزار گزارش دسترسی پیدا کرده و هیچ کس هم مانع نشود!

۵) این گزارشها در چند مرحله به روی سایت قرار داده شده. زمان انتشار این گزارشها همه به گونه ای است که در بهترین زمان مثل انتخابات ریاست جمهوری ، انتخابات کنگره و یا مذاکرات صلح و یا مذاکرات ۱+۵ با ایران و غیره به سود امریکا و یا اسرائیل می باشد. حکمت روزگار!!!!!!!!!!

۶) بلافاصله بعد از انتشار این گزارشها؛ رسانه های استکبار وارد عمل شده و تمام قد به ترویج و بحث و بررسی در خصوص آن می پردازند!!! و جالب اینجاست تاکید شدیدی بر استفاده از واژه ی  “سند” بجای ” گزارش” دارند. حال آنکه همگان می دانند اینها تنها مکاتبات سفرای ایالات متحده در ارتباط با حدود ۶۰ کشور جهان می باشد که به وزارت امور خارجه تحویل داده شده و اساسا معلوم نیست بر طبق کدام تعریف به آنها ” سند” می گویند! از این که بگذریم اگر این امر بر خلاف امنیت امریکاست چرا اینهمه دامن زدن به آن ؟؟؟؟؟!

۷) از زامبیا گرفته تا پاکستان و حتی  ایتالیا بی نصیب از این اقدام ویکی لیکس نیست. اما هم در ۱۱ هزار گزارش قبلی و هم در خصوص ۲۵۰ هزار گزارش منتشره ی اخیر حتی یک خط به ضرر منافع اسرائل منتشر نشده است!!!!! اما تمامی این گزارشات را وقتی بررسی می کنیم می بینم دقیقا حرفها و تهمت هایی  است که مقامات اسرائیل به دولت های مختلف نسبت می دهند. دم خروسی که دو روز قبل بیرون زد این مدعا را بیشتر نمایان می کند:  بر اساس گزارش خبرگزاری فرانسه، گرچه اسرائیل رسماً واکنشی نسبت به این اقدام ویکی‌لیکس نشان نداده ولی یکی از مقام‌های ارشد دولت اسرائیل روز دوشنبه در واکنش به افشای این اسناد به خبرگزاری فرانسه گفت که در ارتباط با برنامه هسته‌ای ایران این مدارک نشان می‌دهد «اسرائیل کلامی دوگانه ندارد و آنچه که ما در دیدارهای خصوصی می‌گوییم در عموم هم همان را می‌گوییم.» در عموم!!!!!!
خوشحالی غیر قابل انکار وزیر امور خارجه ی ایالات متحده هم از این اقدام و دعوت افکار عمومی برای خواندن این گزارشات ، این امر را بیشتر می نمایاند!

۸ ) روزنامه جروزالم پست چاپ سرزمینهای اشغالی نوشت: اسناد ویکی لیکس به توقف برنامه هسته ای ایران کمک می کند؛ اسرائیل امیدوار است !!!!  گزارش های ویکی لیکس که از مداخله ایران در عراق حکایت دارند عزم امریکا را برای متوقف کردن برنامه هسته ای تهران راسخ تر کند!

۹) بعد از گزارش مربوط به ۱۰ تا ۱۲ میلیون رای پرفسور کروبی بی سواد، می توان لقب خنده دار ترین گزارش را به گزارشاتی که در خصوص موضع کشورهای عربی در خصوص ایران هست ، تقدیم کرد.
ایالات متحده که در همراه کردن کشورها با خود به شدت دچار مشکل شده ؛ آنقدر قلدر مآب است که به زبان بی زبانی می گوید حال که سران کشورهای عربی حرفی علیه ایران نمی زنند خودمان حرف در دهانشان می گذاریم . و جالب اینجاست که تحلیلگران خود ایالات متحده مهمترین نگرانی را بعد از انتشار این گزارشات اعتراضات مردمی ملت های عرب می دانند به حکومت هایشان و همان تحلیگران می گویند پیشرفت های بسیار زیاد جمهوری اسلامی ایران در عرصه های مختلف ملت های عرب را به شدت علاقمنده به شیوه ی حکومتی ایران نموده! زورگویی ایالات متحده تا آنجاست که می خواهد خودش به جای دیگران هم حرف بزند! و باز همین تحلیلگران ابراز می داشتند هوشمندانه ترین واکنش را دکتر احمدی نژاد اتخاذ کرده یعنی همان توجه به بی اساس بودن این گزارشات خود ساخته!!!


نتیجه اینکه این تحرکات ایالات متحده ناشی از ضعف مفرط او در برابر جریانات بین المللی بخصوص ایران اسلامی است. دقیقا همانند همان موضوع تحریم بنزین ایران که آنرا چماقی کرده بود برای فشار بر ایران و با قدرت علمی جوانان این مرز و بوم به خودکفایی در تولید بنزین رسید و بعد از خودکفایی سکوت مطلق بر رسانه های غربی حاکم شد دیگر ؛ ایالات متحده  باید بداند که سیاست های استکباری به بن بست رسیده و این قبیل شیطنت ها راه به هیچ جایی نخواهد برد و تنها او را مفتضح تر می کند و یا به قول حاج حسین شریعتمداری :

یارو بد جوری احتیاج به قضای حاجت داشت ولی هیچ جایی پیدا نمی کرد، چشمش به یک در باز افتاد و وارد شد. مکان کاملا تاریکی بود. با خیال راحت نشست و مشغول شد که یکدفعه ده ها نورافکن روشن شد و صدای شلیک خنده جمعیت به هوا برخاست. حیوونکی رفته بود روی سن تئاتر!

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

• بعداً نوشت »:

۱) سخت بتوان نام کسی را که سال به دوازده ماه، یکبار هم گلزار شهداء نمی رود و یا اساسا نمی داند دعای کمیل کدام طرفی است و یا نمی داند مصلای جمعه کجاست و یا خبری از دعای ندبه و یا …، نه؛ اصلا بگذار بهتر بگویم، کسی را که به قدر وسعش در اجتماع مومنین شرکت نمی کند نمی توان حزب اللهی دانست!
( البته پر واضح است که عبادتگاه زن، خانه ی اوست)! اگر این جمله عجیب است کلیک کن!دیدگاهتان را بنویسید

*اگر پیغام‌تان خصوصی است، کافی است در متن پیام، کلمهٔ خصوصی را درج کنید.

ww w) :| :x :wink: :roll: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :evil: :cry: :arrow: :P :D :?: :? :-) :( :!: