وکیلانه » » خامنه ای فرمانده کل قوای دل ما
من در  RSS من در  Picasa من در  YouTube من در  گوگل پلاس من در  FriendFeed من در  توییتر من در  Facebook
صفحه نخست | آرشيو لينک ها | درباره ی من | عبرات
خامنه ای فرمانده کل قوای دل ما
۲۴ام, دی ۱۳۸۹| نويسنده: امیرعلی صفا
نظرات[۱۲۲]

به نام خدای زهرا

رهبرم ای آبروی کشورم، لختی بخند. لبخند تو خلاصه‌ی خوبی هاست. بیمار لبخند توایم یا مولا. نه فقط از آن جهت که شکوفه‌‌ی لبخند گلستان چهره ات را زیباتر می کند و بر حسن صورتت می افزاید که الحق به رغم مدعیانی که منع عشق کنند جمال چهره‌ی تو ای قمربنی انقلاب حجت موجه ماست. بلکه به این جهت که لبخند تو نشان از رضایت مادرمان زهرا دارد. پشت لبخندهای تو چهره ی خندان رسول خدا را می توان دید. پشت لبخند تو، رضایت علی نهفته است. لبخند تو برای ما، سفیر خشنودی حسین است از ما ملت. حُسن لبخند تو، حکایت از رضایتمندی مولا حَسن از بصیرت ما ملت دارد. پشت لبخند تو،‌می توان آرامش عمه‌ی سادات زینب را دید. پشتبند لبخند تو دستان قَدر قُدرت عباس است که ایستاده به تماشا.

خامنه ای …. خامنه ای …. ای سید و سالار با لبخندت چه می کنی با دل ما؟


ضربان قلب ماست لبخند تو . لبخند تو جذبه‌ی کل کهکشان را دارد. نژاد و طایفه نمی شناسد. همه‌ی مستضعفین مست تو اند. تو همان لیلایی که با لبخندت تپش قلب از کنترل خارج می شود. تو همان عشقی که شب و روز فکر به ذکر تو طواف دارد. نافله ام تمنای نگاه توست و ذکرم تماشای لبخند تو. تو فرمانده کل قوای دل مایی … تو به ما جرات طوفان دادی.

من اینگونه رهبرم را با صدای رسا مدح می کنم تا خُرد شود “بالاترین” دندان صهیونیسم. تا عالم بداند دنیا و آخرت من خامنه ای است. من دلم در گرو گیسوی نخ عبای سیدعلی است . آفریده شده ام تا فدای یک گردش چشم سیدعلی شوم .  علت خلقتم فدا شدن به پای راه  خامنه ای ست . بالای سرم عکس او را نصب نمودم یعنی که سر من به فدای قدم او …

در  این دنیا سرباز سرافراز خامنه ای هستم به این امید که در آن دنیا نیز فرمانده ام نائب المهدی خامنه ای عزیز باشد .

هر کس خامنه ای را آزار دهد زهرا را آزرده و هرکس او را خشنود کند زهرا را خشنود ساخته.
هر کس هر چه می خواهد بگوید ، حقیقت که تغیر نمی کند ، حقیقت محض این است : بی عشق خامنه ای نتوان عاشق مهدی شد.
اساسا بی عشق خامنه ای، دروغی بیش نیست منتظر مهدی بودن.ندبه‌ی بی عشق به خامنه ای ارضاء نفس است و عهد بستن صبحگاهی با مهدی بدون عشق به خامنه ای قطعا هنگامه‌ی ظهور گسسته می شود. ای مدعی، گوش به فرمان خامنه ای بودن شرط ادعای سرباز مهدی بودن است که یاوران خامنه ای پیشقراولان ظهورند. نه ! اولین شرط حضور در قافله‌ی ظهور، در رکاب خامنه ای بودن است.
لشکر عشق خیز برداشته برای ظهور و خامنه ای سپه سالار این لشکر است، تا عشق یک قدم بیش باقی نمانده. من این را از نگاه مظلوم اما مقتدر رهبرم فهمیده ام . چشمان خامنه ای آینه ی تمام نمای ظهور است و کلام خامنه ای صحیفه‌ی حضور. این نور جلوه ای از آفتاب است. شب پرستان کور شوند اگر آن را نمی بینند. کتابهایی که حجابشان شده بر سرشان کوبیده شود اگر نمی فهمند.
ما مستضعفان جهان که وارثان زمین هستیم می فهمیم این را . ما خوشی زیر دلمان نزده . ما محرم راز دل ماه هستیم. به وضوح در چهره‌ی ماه می توان فهمید نزدیک بودن طلوع خورشید را .
پدران غیورمان و مادران صبورمان اسقامت داشتند همچون یاسر و عمار برای محمد در راه خمینی و ثمره ی برکت این استقامتشان عمارهای جوانی همچون ما شد برای خامنه ای همچون عمار برای علی.
رسول خدا فرموده بود که عمار به دست قومی ستمگر کشته می شود. عمار تا بود روشنگر بود و  در صفین آنقدر عاشق علی بود که رفتنش؛ که خونش نیز روشنگر راه علی شد و رسوا کننده ی معاویه .
حسین کبیری و امیرحسام ذوعلی نیز تا بودند روشنگر راه بودند وقتی که رفتند خونشان نیز رسوا کننده ی موسوی و شرکا شد.
و اینک این ما هستیم که هنوز مانده ایم . جوانانی غیور از نسل ظهور. دلاورانی که هنوز بغض جمکرانی  ۲۹ خرداد در گوششان مانده. جوانانی که هنوز هم سوزانکترین روضه برای آنها روضه ی ۲۹ خرداد است .
ای خدای زهرا
شانه های لرزان در تهجدهای شبانه‌ی مولا گواهی می دهد که عشق در یک قدمیست. تو را به حق حنجره‌ی خونین سیدعلی قسم که  ما را عمار او بگردان که بود و نبودمان روشنگر و مددکار راه او باشد …..دیدگاهتان را بنویسید

*اگر پیغام‌تان خصوصی است، کافی است در متن پیام، کلمهٔ خصوصی را درج کنید.

ww w) :| :x :wink: :roll: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :evil: :cry: :arrow: :P :D :?: :? :-) :( :!: