وکیلانه » » انقلاب در انقلاب برای حفظ انقلاب !
من در  RSS من در  Picasa من در  YouTube من در  گوگل پلاس من در  FriendFeed من در  توییتر من در  Facebook
صفحه نخست | آرشيو لينک ها | درباره ی من | عبرات
انقلاب در انقلاب برای حفظ انقلاب !
۲۹ام, دی ۱۳۸۹| نويسنده: امیرعلی صفا
نظرات[۲۲۶]

به نام خدای زهرا

” ای شاه خائن آواره گشتی، خاک وطن را ویرانه کردی، کشتی جوانان وطن، الله اکبر، کردی هزاران تن کفن، الله اکبر، مرگ بر شاه، مرگ بر شاه مـــــــــرگ بر شاه” سه روز است که دیو دَر رفته. “شاه فراری شده ، سوار گاری شده”. سه روز است که نفرت مردم شاه را فراری داده. ” مردم! رفتن شاه یه حقه سیاسی است! ، گول نخورید نهضت ما اساسی است” سه روز است که بعد از ۲۵۰۰ سال برای اولین بار  لبخند بر روی لب پیر و جوان این مملکت نشسته.” برو تو ای بیگانه،  مگو دگر افسانه، که رهبر ما باشد، خمینی فرزانه، بود به مهدی مرید و نایب، شود بزودی امیر و غالب” سه روز است که کبری خانم دارد شیرینی پخش می کند و کربلایی حسن گل هدیه می‌دهد.سه روز است شعارها بلندتر شده ” خمینی عزیزم، بگو تا خون بریزم” سه روز است که دل حزب الله حسابی هوای روح الله کرده.” از جان خود گذشتیم، با خون خود نوشتیم،یا مرگ یا خمینی”.


به گزارش مرکز جاده‌ای بصیرت نیوز؛ ترافیک سنگینی است در جاده‌ی حق و باطل. دیوها یک به یک در حال خروج از کشور صاحب الزمان هستند و فرشتها در حال ورود. خبرنگار اعزامی بصیرت نیوز به عمق تاریخ نیز همچنین گزارش می‌دهد به علت این ترافیک سنگین جنایات زیادی رخ داده است و تعداد ۳۱۶۴ فرشته به بهشت منتقل شده اند. البته اطلاع دقیقی از دیوهایی که به قعر دوزخ منتقل شده اند هنوز در دسترس نیست!

سه روز است که دیو دَر رفته و درست ۱۳ روز دیگر مانده تا فرشته درآید. رهبر محبوب خلق عزم دیار کرده.  بچه های گروه سرود دارند تمرین می کنند : “خمینی ای امام، خمینی ای امام، ای مجاهد ای مظهر شرف، ای گذشته ز جان در ره هدف. این تویی این تویی پاسدار حق، خصم اهریمنان، دوست دار حق” دل حزب اللهی ها این روزها بیشتر از همیشه روح اللهی شده. همه منتظر آمدن فرشته هستند. ولی امسال امام باید کمی زودتر بیاید!
بیاید ببیند شکوه اقتدار انقلابش را. خمینی کجایی که ببینی انقلابت سی سال جوان شده. بیا امام، با همان لبخند زیبا بیا. میلیون میلیون علی اکبر آماده‌ هستند تا دست تو را بگیرند. روی پله های هواپیما آرام و متین بیا. بیا و ببین این ما جوانان دلداده‌ی دلبرمان خامنه‌ای امیرحزب الله را ….

کدام انقلاب ماندگار است؟

هر نظام حکومتی با هر شیوه‌ای که بر سر کار بیاید، هیچ تضمینی وجود ندارد برای ماندگاری آن الا به دو شرط . ابتدا اتصال آن به آسمان و در ثانی تداوم روج انقلابی گری در ملت. اتصال به آسمان یعنی همان ولایت مطلقه‌ی فقیه، که متضمن عدم استبداد است و اما روح انقلابی گری یعنی آرمانی بودن و چشم داشتن به یک افق مشخص و تلاش و پالایش روزانه‌ی انقلاب ایجاد شده. یعنی انقلاب در انقلاب برای حفظ انقلاب!

یعنی چشم به رهبر آسمانی داشتن و خروش هر روزه علیه هر شخص، شخصیت و یا گروهی که دنیا زده شده  و بخواهد آرمان انقلاب ایجاد شده را نقض نماید. یعنی زمینه سازی برای حکومت جهانی. یعنی بالش نرم زیر سر نگذاشتن. یعنی دیگر نباید خفت. یعنی خروش هر روزه‌ی حزب الله بر حزب شیطان. یعنی خروش پابرهنه ها بر مرفهین بی درد . آری بگذار راحت تر بگویم. انقلابی انقلاب خواهد ماند که هر روز در آن دیوها مجبور به خروج باشند و فرشته رویش پیدا کنند تا انقلاب پالایش شود و  بگذار باز هم صریح تر بگویم،‌ یعنی هر گاه جریانی مرفه بی درد هموچون موسویین در آن ایجاد شد، با خروش امت محکوم به خروج باشد، و در این اخراج فرشته های خونین بالی همچون حسین غلام کبیری ها رویش پیدا کنند تا خونشان  حیات تازه بدهد به نهضت و انقلاب!

آری ای امام، ما ایستاده ایم در راه تو. محکم هم ایستاده ایم، گوش به فرمان حضرت سیدعلی هستیم تا بصیرت پیدا کنیم و با یک یا اباالفضل بریزیم خون از سر هر چه حرمله هست در هر کجای گیتی.
آن انقلابی تونسی هم برادر من است. اگر بگذارند او تنها با حکومت جمهوری اسلامی دلش آرام می‌شود. او هم طعم نظام مبتنی بر ولایت فقیه را بچشد شیفته‌ی سیدعلی خواهد شد.
این سرنوشت مختوم بشریت است “و لو کره المشرکون”. دیر یا زود بشر به این راه می‌رسد و اگر اهل تحلیل باشی شاید این زمزمه‌های ظهور باشد. و این شاید که گفتم از دل شکاک من است که برآمد و الا اهل یقین حرفی دیگر دارند …..

آری ای امام، ما شاگردان آخر الزمانی مکتب علی اکبریم. دستمان به قلم بیشتر آشناست تا به سلاح اما اگر موقعیت فراهم شود دیر زمانی است منتظر نبردیم . ای امام، ما تا آخر ایستاده ایم در راهی که تو برای ما ترسیم کرده ای،‌محکم هم ایستاده ایم، منتظر نبرد جهانی هستیم. ما زیر پرچم سیدعلی در امانیم و فقط فرمانده کل قوا را کم داریم آماده نبردیم اگر بدمد لشکر عشق ….دیدگاهتان را بنویسید

*اگر پیغام‌تان خصوصی است، کافی است در متن پیام، کلمهٔ خصوصی را درج کنید.

ww w) :| :x :wink: :roll: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :evil: :cry: :arrow: :P :D :?: :? :-) :( :!: