وکیلانه » » اشتباه کردم
من در  RSS من در  Picasa من در  YouTube من در  گوگل پلاس من در  FriendFeed من در  توییتر من در  Facebook
صفحه نخست | آرشيو لينک ها | درباره ی من | عبرات
اشتباه کردم
۱۸ام, مرداد ۱۳۹۱| نويسنده: امیرعلی صفا
نظرات[۵۵]

اگر آدم برای دل‌ش وبلاگ بنویسد زیاد مشکلی نیست، اما وقتی احساس می‌کند در خصوص موضوعات پیرامون‌ش حرفی برای گفتن دارد و در وبلاگ‌ش سیاسی اجتماعی می‌نویسد انگار مجبور است کمی سریع و جسور باشد. جوان هم که باشد احساسات قاطی ماجرا می‌شود و وقتی اهل گفت‌وگو و مناظره هم باشد انگار یک نوع لجاجتِ خفیف زیر لایه‌های عقلانیت‌ش ریشه می‌دواند. از آن طرف هم مجبور است تمام فکر خودش در خصوص یک موضوع را در یک نوشته‌ی کوتاه خلاصه کند که امکان هر برداشتی از آن میسر  خواهد بود، وقتِ ویرایش و غیره هم ندارد، همه‌ی این‌ها که گفتم اما دلیل نمی‌شود!

رک و راست باید بگویم اشتباه کردم. در خصوصِ قضیه تسخیر سفارت انگلیسِ خبیث تحلیل درستی نداشتم و ثمره‌اش که این نوشته‌ی وبلاگی باشد اشتباه بوده. از عزیزانی که این نوشته موجب شد وقتی از آنها تضییع شود عذر می‌خواهم و در این شب‌های عزیز از خدا می‌خواهم به من توفیق تقوا عنایت کند که اگر تقوا باشد پشت‌بند آن بصیرت و نگاه عاقلانه خواهد آمد.

مناسبتِ این نوشته‌ هم توییتی است که از طریق اکانت دفتر رهبر انقلاب در توییتر منتشر شد: “رهبر انقلاب در دیدار دانشجویان: در قضیه اخیر اشغال آن سفارت خبیث [انگلیس]، احساسات جوانان درست بود ولی رفتنشان درست نبود “.

البته بعد از آن در متنِ بیاناتِ منتشره در سایت (khamenei.ir)  چنین جمله‌ای را نیافتم!! حالا آیا من دقت نکردم یا سانسور شده یا … نمی‌دانم.

توصیه می‌کنم حتماً متن این بیانات بخصوص بخش‌های مربوط به احساسات جوانان را بخوانید.دیدگاهتان را بنویسید

*اگر پیغام‌تان خصوصی است، کافی است در متن پیام، کلمهٔ خصوصی را درج کنید.

ww w) :| :x :wink: :roll: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :evil: :cry: :arrow: :P :D :?: :? :-) :( :!: