وکیلانه » » و اینگونه بود که جمهوری اسلامی سقوط کرد!
من در  RSS من در  Picasa من در  YouTube من در  گوگل پلاس من در  FriendFeed من در  توییتر من در  Facebook
صفحه نخست | آرشيو لينک ها | درباره ی من | عبرات
و اینگونه بود که جمهوری اسلامی سقوط کرد!
۲۶ام, بهمن ۱۳۸۹| نويسنده: امیرعلی صفا
نظرات[۵۷]

به نام خدای زهراء

به گزارش توهم نیوز به نقل از فتنه پرس! جر‌خوردگان را‌ه سبز‌ ایران، در راستای شعار ما می‌توانیم، اثبات کردند که خواستن توانستن است و در حالی که مردم مصر ظرف ۱۸ روز و مردم تونس در بیشتر از یک‌ماه با مجاهدت، انقلاب خود را به پیروزی رساندند، جر‌خوردگان راه سبز در اقدامی بی‌نظیر و کمتر از یک‌شبانه روز نظام جمهوری اسلامی را با قرتی بازی و شعار کلیدی ” نترسید، نترسید، ما یه مشت احمق هستیم!” سرنگون کردند!
هم اکنون ۲۶ بهمن است و مردم در شور و شعف وصف ناپذیر‌ی برای این پیروزی بزرگ به سر می‌برند.
گفتنی است که مردم از هر قشری مشغول شادی و جشن‌های پیروزی هستند. کارمند‌ان پشت میز اداره، معلمان سرکلاس درس، دانشجویان در دانشگاه‌ها، نانواها در نانوایی‌ها و همه و همه طبق روال عادی جامعه اما در سکوت مطلق! مشغول شادی هستند.


رئیس جمهور موسوی که دیروز یادش رفته بود او یک انقلابی است و ممکن است حکومت راه منزلش را مسدود کند و به فکر نیفتاده بود جایی دیگر برود و از حضور در جمع ملیاردی! تظاهرکنندگان باز مانده بود امروز صبح در یک کنفرانش مطبوعاتی ضمن تبریک این پیروزی به تمام ملت‌ها‌ی جهان، تاکید کرد که ما به پیروزی رسیده‌ایم اما چون همانند جمهوری اسلامی ریاکار نیستیم فعلا در خانه ‌می‌مانیم و به گذران زندگی می‌پردازیم!
اون یکی رئیس جمهور ؛ مهدی کروبی که در جمع پر شور و نشاط مردم که در میدان التحریر (‌آزادی سابق!) جمع شده بودند سخن می‌گفت ابراز داشت که ما پیروز شده‌ایم اما چون گرم هستیم هنوز نمی‌فهمیم!‌ وی در این میدان ضمن اعلام این خبر که قرار است وی مسوول کانون نخبگان کشور ! شود برای افزودن شور و نشاط مردم به اجرای برنامه‌های شاد و مفرح پرداخت!

خبرهای رسیده حاکی از آن است که به زودی دولت انتقالی با حضور گوگوش، سروش، مریم رجوی، علیرضا نوری زاده، و با حضور افتخاری برلوسکونی!!! در صدر وزارت فرهنگ تشکیل خواهد شد! همچنین خبرگزاری رسمی دولت جرس! تمامی خبرهای مربوط به اختلاف میان ننجون و میشل رهنورد را تکذیب می‌کند و تاکید می‌کند که  فقط تفاوت نظری درباره‌ی تاسیس وزارت خاله‌زنک بازی‌بوده که رفع شده و هیچ‌گونه گیس و گیس‌کشی بین آنها رخ نداده است!

××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××
بعد از نوشتـــ
شیعتنا یحزنون بحزننا و یفرحون بفرحنا! ربیع ماه شادی اهلبیت است. از عیدالزهرا تا ولادت خاتم النبیاء شاد‌ترین روزهای ماست. گویند در کربلا صدای صوت قرآن علی‌اکبر از مولایش حسین دلبری می‌کرده. این روزها با خودم می‌اندیشم آیا شده در این ۱۱۷۴ سال و سه روز که گذشته صدای صوت قرآن جوانی از مولایم مهدی دلبری کند؟! آیا می‌شود به آنجا برسیم که روزی صدای صوت قرآن ما از مولایمان مهدی  دلبری کند؟!دیدگاهتان را بنویسید

*اگر پیغام‌تان خصوصی است، کافی است در متن پیام، کلمهٔ خصوصی را درج کنید.

ww w) :| :x :wink: :roll: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :evil: :cry: :arrow: :P :D :?: :? :-) :( :!: