وکیلانه » » عشق در یک قدمیست !
من در  RSS من در  Picasa من در  YouTube من در  گوگل پلاس من در  FriendFeed من در  توییتر من در  Facebook
صفحه نخست | آرشيو لينک ها | درباره ی من | عبرات
عشق در یک قدمیست !
۲۹ام, شهریور ۱۳۸۹| نويسنده: امیرعلی صفا
نظرات[۵۶]

به نام خدای زهرا

۸۶روز تا عاشورا

خدا نگیرد از ما لبخند خامنه ای را

هر ثانیه که می گذرد ، دلمان بیشتر برایش تنگ می شود . بی قرار نگاهش شده ایم و گرفتار صدایش .قلب  نیست این که درون سینه ماست ، یک تکه از بهشت خداست که ودیعه نهاده شده  درون دل . و مگر نه این است که شرافت هر مکانی به مکین آن است و عالم گواهی می دهد که درون سینه ی ما لبریز از عشق به خامنه ای ست . ما کشته ی عشقیم و محبت کفن ماست ، و راز ماندگاری این نظام  همین بازار داغ محبتی است که بین رهبر  و ملت در داد و ستد است . ما  ملت  نیک می دانیم که خدا چه گوهر گران بهایی و چه سینه ی پر از سکینه ای به با ارزانی داشته ، سیاسیون اگر خوابشان برده ، خیالی نیست ، ما ملت هوشیاریم . ما بیداریم  و متوجه هستیم  که باید قدردان ولی نعمت خود باشیم  . ما دلمان به خامنه ای خوش است و خامنه ای دلش به ما ملت . در روستای “آبید سره ” هنوز خطوط  تلفن همراه برقرار نشده اما ،  همراه هر روستایی  یک دل است که  هر گاه اراده کند از دورافتاده ترین سرزمین  اتصال برقرا می کند به بیت رهبری . “وایرلس”  ! ملت دلش ” دائم الکانکت” است با دل آقا  ،  و چه پر سرعت هستند این خطوط عاشقی . بیبیسی هر خزعبلاتی که  می خواهد  بگوید ، خیالی نیست  چون که  من بی بی سکینه  را می شناسم  که تمام داراییش را یکجا تقدیم به پاکستان کرد و از علت که جویا شدم گفت : صدقه باشد برای خامنه ای !
سیاسیون خیالتان تخت ، پیوند ملت و رهبری گرم گرم است . شما مشغول  باشید  به سر و کول همدیگر  . کار دیگری که ندارید ؟ تمام هم و غم برخی از شما شده تیتر یک شدن ! اگر راست می گوید وعاشقان  خدمت هستید نه  تشنگان قدرت بسم الله تیتر یک باشید در خبرگزاری  دلملت نیوز !
اساسا شما سیاسیون کاری به کار حفاظت از انقلاب نداشته باشید  هم بهتر است .  حافظت از انقلاب با ما ملت . شما رسالتتان خدمت است . ما ملت گوش به امر مولا ایستاده ایم در دفاع از انقلاب ، شما کاری به این کارها نداشته باشید. شما فقط مشغول خدمت باشید و کارهای حفاظتی را بسپارید به ما . آخر بدبختی شما بلد هم نیستید حفاظت کنید . گفت : ما را به خیر تو امید نیست . شر مرسان / شما در این یک قلم با عرض پوزش هیچ کاره اید اینگونه کارها رسالت ما ملت است که خوب از پس آن برمی آییم . ما جان خود   را کف دست گرفته ایم  که  ما کشته ی عشقیم و محبت کفن ماست ،  پرورده ی رنجیم شهادت هدف ماست !
ما ملت خستگی را خسته کرده ایم تمام کوچه پس کوچه های خیابان ” انقلاب ” گواهی می دهد به این امر . ما دلمان به رهبری ماه خوش است و آقا هم منت نهاده بر سر ما و تقبل فرموده رهبری ما را . ما صد دل نداریم که ، فقط یک دل داریم و آنرا هم شش دانگ زده ایم به نام  عشق خامنه ای و زندگی چه زیباست وقتی که دل در تمنای یار باشد و دیده در گرو دیدار نگار . در این زمانه  دل ما بی قرار است و در دل شبهای انتظار رهسپار . از مادر  (س) که سراغ نگارش  را می گیریم  ، دست نوازشی به سر ما می کشد و آرام با ما می فرماید : پشتیبان علی باشید تا مهدی بیاید . عشق در یک قدمیست !
و خودش الگو بود در حفاظت از علی ؛  خون های لخته شده بر دیوار کوچه و دستان لرزان حسن   و چشمان به خون نشسته ی حسین و  چادر خاکی زینب  و صورت نیلی و صدای صوت سیلی گواهی می دهد به این امر !
کوه دلمان را غصه ی این غم پیر کرده امــــــا خدا نگیرد از ما لبخند خامنه ای را . تمام دلخوشی ما این سید علوی تبار است .


یا خامنه ای ،  ما در جستجوی امتداد نگاهت  از نفس افتاده ایم تو در کجای جغرافیای دل ما ایستاده ای که خانه ی دلمان  دائما ابریست و همیشه دلتنگ تو هستیم . در این ظلمت کده ی غیبت ، تو یا خامنه ای جهانی از عشق آفریده ای در جانمان . تو مرجانی ، تو در جانی تو مروارید غلطانی اگر قلبم  صدف باشد ، میان آن تو پنهانی .
یاس قشنگ لحظه های بی قراریم زلال لبخند بارانی  تو را طلب می کند و  اگر پروانه بودم می پریدم و همین الان حضورت می رسیدم ، چه کنم که  پروانه نیستم  و  پر ندارم  ، دلم اما  تنگ است و چاره ندارد  …
. فقط می خواهد  بگوید :  آسیدعلی  این دلِ شکسته ،  منتظر اشاره ای ست تا بمیرد برایت
یا عباس  کمکم می کنی  ؟دیدگاهتان را بنویسید

*اگر پیغام‌تان خصوصی است، کافی است در متن پیام، کلمهٔ خصوصی را درج کنید.

ww w) :| :x :wink: :roll: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :evil: :cry: :arrow: :P :D :?: :? :-) :( :!: