وکیلانه » » فردا اول مهر است
من در  RSS من در  Picasa من در  YouTube من در  گوگل پلاس من در  FriendFeed من در  توییتر من در  Facebook
صفحه نخست | آرشيو لينک ها | درباره ی من | عبرات
فردا اول مهر است
۳۱ام, شهریور ۱۳۸۹| نويسنده: امیرعلی صفا
نظرات[۳۸۷]

به نام خدای زهراء

۸۴ روز تا عاشورا

باغچه

ساعت ۱۲ ظهر آخرین روز تابستان است ، بعد از مدت ها امروز لب تابم را از تمامی سیم های ملحقٌ به ! جدا کرده ام و آمده ام در حیاط کنار لاله عباسی های  زیبای باغچه ،  البته آن رز زرد  هم سه روزی می شود که شکوفا شده غنچه اش و چه زیبا همچو سرو در این باغچه قد کشیده و نگاهم می کند . بعد از این نوشته باید بروم و به او سلامی بدهم . عطر محمدی ها دلم را لبریز از عشق کرده و چقدر زیباست این باغچه ی ما ، به نظرم  هر حزب اللهی باید یک باغچه داشته باشد و به آن رسیدگی کند تا لطافت روحش حفظ شود . نباید بگذاریم روح ما زبر شود  ،روح ما حزب اللهی ها بسیار لطیف است ،   به لطافت صبحگاهی  یک شبنم بر روی برگ یک گل در اولین روز پاییز!

در این هوای لطیف  آبی به گل ها دادم و و ضویی ساختم و نشسته ام به دلنوشت …

فردا اول مهر است و من دل در گرو مهر یار دارم . دیده بیدار عشق من  فردا شروع  می کند عاشقیش را دوباره. فردا دل من در آغاز فصل زردی ها سبزتر از همیشه دوباره  راهی کلاس عشق می شود .
همکلاسی ها همراه نمی شوید ؟
شاگردان مکتب عشق کوله پشتی ها ی خود را از تقوا پرکنید می خواهیم راهی دانشگاه ثارالله شویم. لباس فرم مدرسه ی ما اما کفن ماست!  به آریشگاه  رفته ایم و سر و وضع دلمان را مرتب کرده ایم تا لیاقت پیدا کنیم .  چرا که  فردا زنگ اول عباس درس بصیرت  می دهد به ما و زنگ بعد زینب درس صبر!
اگر کلاس بندی هایمان منظم باشد  و به صف تقوا ایستاده باشیم علی اکبر هم می آید و مقدمه ای از کتاب شیرین تر از عسل را برایمان خواهد خواند !
همشاگردی سلام بیا همراه شویم با هم در کوچه ی بنی هاشم ، راه مدرسه ی ما از این کوچه می گذرد !
چوب الف اینبار  اما  بر سر ما نیست ، و تو ای همشاگردی بغض من و آه من نیستی .  حک شده اسم من و تو رو تن این دشت بلند تو بغض من و آه من نیستی  بلکه  تو  دلبر ماه منی . ما که اینهمه خامنه ای را دوست داریم شک نکن که او هم ما را دوست دارد . پس تو بغض من و آه من نیستی تو دلبر ماه منی .   دشت بی فرهنگی ما هرز تموم بود علفهایش اما با دستان پرتوانمان در نهم دی تمامی علفهای هرز را چیده ایم و  از بیخ برکنده ایم آنها را،
در روزبصیرت  آنقدر ریشه کن شده اند که  به جفنگ افتاده اند  این روزها .  چوب الف  بر سر ما نیست  بلکه اینبار چوب الف  در دست ماست و  آنرا با دست غیرت  بلند کرده ایم و بالا برده ایم منتظر اشاره ی مولاییم تا با قدرت هر چه تمام تر آن را بر سر استکبار بکوبیم !
بیا همراه شو ای همشاگردی بیا

__________________________________________________

♦ این دلنوشت حرفهای دیگری هم داشت امـــا آخ دستم ! خداییش دارم هر روز بروز می کنم هااا . حواستون هست ؟ آیا؟

♦ زیباترین نوشته ای که این روزها  خوانده ام  و کیف کردم !

( پاسخ هتک حرمت به چادر کوبنده است !)دیدگاهتان را بنویسید

*اگر پیغام‌تان خصوصی است، کافی است در متن پیام، کلمهٔ خصوصی را درج کنید.

ww w) :| :x :wink: :roll: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :evil: :cry: :arrow: :P :D :?: :? :-) :( :!: