وکیلانه » » جریان انحرافی مهم‌تر است یا بیداری در قلب اروپا ؟
من در RSS من در Picasa من در YouTube من در گوگل پلاس من در FriendFeed من در توییتر من در Facebook
صفحه نخست | آرشيو لينک ها | درباره ی من | عبرات
جریان انحرافی مهم‌تر است یا بیداری در قلب اروپا ؟
۱ام, خرداد ۱۳۹۰| نويسنده: امیرعلی صفا
نظرات[۳۷]

 

به نام خدای زهراء

اول :

از قدیم الایام برعکس خط‌ تحریری‌م، نقاشی کشیدنم خوب نبوده. اما برای این نوشته می‌خواهم نقاشی بکشم. یادم می‌آید هنرمندی توصیه کرده بود برای یک نقاشی خوب، باید دقیق به دور و اطرافت نگاه کنی و آنچه را که میبینی روی صفحه‌ی کاغذ پیاده کنی؛ بنابراین به همان توصیه عمل می‌کنم،
همراه شو عزیز :
ساده زیستی/ قیافه‌ای که به همه چیز شبیه است الا ریاست/ صراحت لهجه/ سفرهای استانی/ همنشین شدن با روستای‌یانی که تا کنون حتی یک مسول درجه دهم هم نزد آنها نرفته/ خصوصی سازی/ همبازی شدن با کودکان بی‌سرپرست/ اقتدار در روابط بین الملل/ چشم غره رفتن در دیدار با سفیر انگلستان/ “اللهم عجل لولیک الفرج” در مهد کفر/ نفی هلوکاست/ کاپشن ۵ هزار تومانی/ قضیه‌ی دانشگاه کلمبیا/ ایستادگی همپای امام و امت در هسته‌ای شدن/ هر روز در اخبار، خبر یک افتتاح/ بوسه بر دستان مولا/ اجرای شجاعانه‌ی هدفمندی یارانه‌ها/ سروسامان دادن به وضع سوخت/ سهمیه بندی بنزین/ مجلس حاج محمود کریمی/ مسکن مهر/ وام‌های ازدواج/ وام‌های دانشجویی/ صندوق مهر امام رضا/ از بین بردن ابهت پوشالی مسولیت/ مناظره ها/ سفر به لبنان/ رونق بازار بورس/ پژو ۵۰۴/ وزیر زن/ کاهش بهره‌ی بانکی/ دوبرابر شدن حقوق بازنشسته‌ها/ و …  بگم؟ بگم؟
فکر کنم نقاشی بدی نشد. هم اکنون یحتمل چهره‌ی مردی ۵۲ کیلویی مقابل دیدگان آمد که “از جنس مردم” است و “رایحه‌ی خوش خدمت” از او به مشام می‌رسد بدون حواشی، بدون مشایی. خود ِ خودش، محمود احمدی نژاد دوست داشتنی.

دوم :

غلط اندر غلط است اگر کسی فکر کند به‌ خاطر خدمتی که به جمهوری اسلامی شده، امتیازی برای خدمت‌گذار می‌شود قائل بود. اساساً‌ زیربنای عدالت در اسلام همین است که هر کس خدمتی کرده باشد، نزد خدا محفوظ است و هیچ برتری بر دیگران ندارد. دوشا‌دوش رسول خدا شمشیر زده‌ای؟ جزاک الله خیرا. اما هیچ امتیازی نخواهی داشت، نه مالی و نه غیر مالی مگر به تقوا.
و بر همین اساس است که می‌گوییم خدمت‌گذاران که جای خود، حتی شهدا هم به انقلاب اسلامی بدهکارند! که اگر نبود “امام” و “آقا” و “انقلاب”، شهدا بجای “عند ربهم یرزقون”، باید بر سر بلیط سینما بر سر و کول یکدیگر می‌زدند و رئیس جمهور ایران هم گرفتار فساد اخلاقی. پس اگر جان‌ت را هم برای انقلاب بگذاری، هنوز هم بدهکاری چون انقلاب به تو “روح جاودان” بخشیده!

سوم :

این سومی را بگذار طولانی نکنم، سوال ساده و روشن این است:
جریان انحرافی مهم‌تر است یا بیداری در قلب اروپا؟‌
اگر بخواهی پیرو راه‌بر باشی باید بگویی “بیداری در قلب اروپا”. اما آیا واقعاً در اهتمام ورزیدن هم این‌گونه است؟ بگذار خودم را ساده لوح بگیرم و بگویم هر دو مهم هستند و اصلاً اهم‌فی‌الاهم را هم بی‌خیال. خوب ، آیا به اندازه‌ی هم برای این دو، نوشته شده و گفته شده؟ آقای سایت خبری، خانوم وبلاگ‌نویس، برادر فعال؛ آیا برای هر دو به یک اندازه وقت گذاشته‌ای؟
آیا صدای شکنجه‌ی “آیات” را زیر خروار‌ها مسائل فرعی دفن نکرده‌ایی؟ آهان، راستی داشت یادم می‌رفت. یک چیزی هم بود به اسم “جهاد اقتصادی”! فتامل یا رفیق …

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــبعدازنوشتــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
فیلـم/ درقبــر خوابیدن و روضه‌خواندن احمدی‌نژاد
رئیس جمهور ایران : افتخار پدرم این است که نوکر نوکر نوکران اباعبدالله الحسین بود.۳۷ دیدگاه برای “جریان انحرافی مهم‌تر است یا بیداری در قلب اروپا ؟”

 1. ععشقستان اسماعیل گفت:

  صدای شکنجه‌ی “آیات”
  صدای شکنجه‌ی “آیات”
  صدای شکنجه‌ی “آیات”
  صدای شکنجه‌ی “آیات”
  صدای شکنجه‌ی “آیات”
  چهل بار باید تکرار کنم این کلمات را تا تمام حوائج معنوی و مادی و دنیایی و عقبایی ام را فدای یک دعا کنم تا آیات نجات پیدا کند
  الهم عجل لولیک الفرج
  آمین

  [پاسخ]

 2. عشقستان اسماعیل گفت:

  به جناب عبدلله با سلام
  میان ماه ما تا ماه گردون تفاوت از زمین تا آسمان است

  [پاسخ]

 3. فطرس ملک گفت:

  سلام جناب صفا

  خدا قوت
  “جریان انحرافی” همانطور که از نامش پیداست در جهت انحراف هدف اصلی دولت خدمتگذار گام بر میدارد و با پررنگ تر کردن اقدامات خود از بحث های بیهوده ای چون رمالی و جن گیری و … بهره می گیرد ولی خدارو شکر که ملت بصیر و هوشیار گوش به فرمان رهبری بوده و راه را از چاه تشخیص می دهند و ” بیداری در قلب اروپا” برایش مهم تر است تا جریان انحرافی…

  وقتی نقشه راه طبق فرمایشات مولایمان در دستمان باشد گمراه نمی شویم…

  [پاسخ]

 4. فطرس ملک گفت:

  ***جهاد با نفس وسائل الشیعه***

  باب حقوق واجب و مستحبّی که قیام به آنها سزاوار است

  ادامه حدیث ۱۹ از امام سجاد (ع)
  و اما حقّ همسرت این است که بدانی خداوند عزّ و جلّ او را مایه آسایش و آرامش تو قرار داده و او نعمتی از جانب خدای عزّ و جلّ برای توست پس او را گرامی بداری و با او مدارا کنی اگر چه حقّی که تو بر او داری بسی لازم تر است پس بر توست که با او به مهربانی رفتار کنی زیرا او اسیر توست و باید او را طعام نموده و جامه بپوشانی و هر گاه نادانی نمود مورد بخشش قرارش دهی.
  سخن امام (ع) ادامه دارد که انشاء الله در روزهای آتی ادامه آن را در سایت قرار می دهم….

  [پاسخ]

 5. فطرس ملک گفت:

  **** مصباح الهدی ***

  *** توحید ***
  خداوند حاکمِ حکیم است، اما محکوم هیچ حکمی و حکمتی نیست. او فاعل ما یشاء است. حاکم کسی است که محکوم هیچ حکمی نباشد. امّا سایرین محکوم حکم و حکمت هستند؛ یعنی باید کارهایشان بر طبق حکمت باشد. ما محکوم حکم قرآن و اهل بیت (ع) هستیم.

  گزیده ای از سخنان مرحوم حاج اسماعیل دولابی در مجالس وعظ

  [پاسخ]

 6. افق گفت:

  سلام
  خدا قوت
  ممنون از این نقاشی زیبا.. یاد روزهایی افتادم که همه یکدل و یکصدا به فکر سربلندی ایران بودیم.. و این عده مزاحم مگس صفت هم، اگر بودند، جرات گفتن بعضی حرفها را نداشتند..
  چقدر روحم تازه شد با دیدن این نقاشی پر از امید شما.. ممنون
  خیلی خیلی خیلی التماس دعا.. بیش از چیزی که فکر میکنید..

  [پاسخ]

 7. سلام خدا قوت

  این متن را خیلی دوست داشتم
  بند دوم مرا به یاد این جمله حضرت روح الله انداخت که
  ما بر اسلام منتی نداریم این اسلام است که بر گردن همه ما منت دارد

  هر چه بکنیم کم است…

  [پاسخ]

 8. سلام مجدد
  به خاطر لینک ها ممنون

  من هم مفتخرم به داشتن چنین رئیس جمهوری:)

  از آن یک جمله لینک وکیلانه هم خیلی لذت بردم/ پس ببین آن ها که خود را از محبت داشتن به مولای مطهر محروم میکنن چه جفایی در حق خود مرتکب می شوند

  و اما توصیه آیت الله بهجت: یادم افتاد به آنچه بر سر در حرم نوشته بود
  هر کس عبدالعظیم حسنی را در ری زیارت کند مانند کسی است که حسین را در کربلا زیارت کرده
  ……. کمن زار الحسین بکربلا

  [پاسخ]

 9. سلام دوستان
  داشتم با یکی از دوستانم صحبت می کردم
  از حال مادرش میگفت که اصلا مساعد نیست
  من عمیقا به معجزه دعای شما باور دارم
  خیلی دعا کنین این مادر رو
  خیلی دعا کنین

  [پاسخ]

 10. نیایش بیست و سوم

  .دعاى آن حضرت است به هنگامى که از خدا طلب عافیت مى‏کرد و شکر بر عافیت.

  بار خدایا،درود بفرست بر محمد و خاندان او و جامه عافیت خویش‏بر تن من بپوش و مرا در عافیت خود فروپوشان و در حصار عافیت خودجاى ده و به عافیت خود گرامى دار و به عافیت خود بى‏نیاز فرماى وعافیت خود به من بخش و عافیت خود به من ارزانى دار و عافیت خودبراى من بگستران و عافیت خود در خور من گردان و میان من و عافیت‏خود در دنیا و آخرت جدایى میفکن.

  بار خدایا،درود بفرست بر محمد و خاندان او و مرا عافیت ده،عافیتى کفایت کننده و شفا بخش و عالى و افزاینده،عافیتى که از آن درتن من تندرستى زاید،عافیت این جهانى و آن جهانى .

  اى خداوند،بر من احسان نماى به اعطاى تندرستى و امنیت وسلامت در دین من و جسم من.و مرا به ارزانى داشتن بصیرت دل و نفاذامر و خشیت در برابر عظمت تو و خوف از تو بنواز و نیرویم ده بر طاعتى‏که بدان فرمان داده‏اى و اجتناب از هر معصیت که از آن نهى فرموده‏اى.

  اى خداوند،بر من احسان نماى به اعطاى نعمت اداى حج و عمره وزیارت قبر پیامبرتـصلوات تو و رحمت تو و برکات تو بر او و آلش‏بادـو زیارت خاندان پیامبرتـبر ایشان سلام بادـهمواره تا هرگاه‏که مرا زندگى بخشیده‏اى در این سال و هر سال دیگر،زیارتى که مقبول‏و مشکور تو افتد و تو را در نظر آید و در نزد تو ذخیره روز بازپسین باشد.

  [پاسخ]

 11. شیلّر گفت:

  سلام اقای صفا.شبتون بخیر
  کی گفته شما نقاشی کشیدنتون خوب نبوده؟ البته شما تصویر سازی کردید،که جایگاه بهتری از نقاشی داره.

  [پاسخ]

  امیرعلی صفا پاسخ در تاريخ خرداد ۱ام, ۱۳۹۰ ۲۳:۴۴:

  سلام و عرض ادب
  البته که در تصویر سازی با سخن‌، ید طولایی دارم :)

  [پاسخ]

  شیلّر پاسخ در تاريخ خرداد ۱ام, ۱۳۹۰ ۲۳:۴۷:

  پس میشه به نقاشی کشیدن شما امیدوار بود.

  [پاسخ]

 12. عبدالله گفت:

  یا وارث
  سلام علیکم و رحمه الله
  خدا قوت.
  جریان انحرافی یا بیداری مسئله گاهی ادعاهاست که رزمنده را اسیر می کند.
  مسئله گاهی بالیدن به ترسیم هاست که از پس هم می آیند و بر دل نت می نشینند.
  مسئله گاهی انگشت های اشاره ای است که به غلط ولی با اصرار دراز می شوند.
  یا حق

  [پاسخ]

 13. عبدالله گفت:

  یا وارث
  ری قبله ی تهران است.
  و مرهم تمام زخم های این شهر.
  اذن دخول بخوان و بیا
  که پایگاهی است بس محکم.

  یا حق

  [پاسخ]

  رهرو شهدا پاسخ در تاريخ خرداد ۲ام, ۱۳۹۰ ۰۰:۲۷:

  دلم برای آرامش حرم تنگ شده

  برای صفای سید الکریم:)

  [پاسخ]

 14. عبدالله گفت:

  یا وارث
  زمان: بعد از ظهر ۲۹ تیر ۱۳۵۹/ ۷ رمضان ۱۴۰۰
  مکان: تهران، حسینیه جماران‏
  موضوع: برخورد قاطع با شرارتها و توطئه‏ها
  مناسبت: رسمیت یافتن مجلس شوراى اسلامى و معرفى دولت جدید
  حضار: اعضاى شورای عالى قضایى‏
  بسم اللَّه الرحمن الرحیم‏
  اعتراف به اشتباهات گذشته‏
  من هر روزى که از این انقلاب مى‏گذرد توجه به این معنا بیشتر پیدا مى‏کنم که ملت ما انقلابى عمل کردند و ما نکردیم. ما یا مقصریم یا قاصر. و در هر دو جهت آن، در پیشگاه ملت جواب باید بدهیم. مردم ریختند همان طور که مى‏دانید این جرثومه فساد «۱» را بیرون کردند و به پیروزى نسبى رسیدند. وقتى که امر دست ماها افتاد، هیچ کدام انقلابى عمل نکردیم. و چنانچه ما تجربه داشتیم، یعنى یک انقلابى کرده بودیم و از بین رفته بودیم و یک انقلاب دیگر کرده بودیم، این طور عمل نمى‏کردیم. ما با بى‏تجربگى این انقلاب را ایجاد کردیم، یعنى ملت [ایجاد] کرد، و ما با بى‏تجربگى آن کارهاى انقلابى که باید در اول انقلاب بشود، با مسامحه گذراندیم و همان مسامحه هم موجب شد که این گرفتاریها را تا حالا پیدا کردیم و از این به بعد هم داریم، مگر اینکه انقلابى جبران کنیم. شما ملاحظه مى‏فرمایید، الآن که مدتهاست یا عزاى عمومى اعلام مى‏کنیم یا تشییع جنازه مى‏رویم یا راهپیمایى مى‏کنیم براى کشتارهایى که شده است، یا مجلس عزا منعقد مى‏کنیم. کار ما این شده است که در این مملکت پاسدارهاى ما این طور قتل عام مى‏شوند و این طور کشته مى‏شوند، و این براى این است که ما انقلاب را آن طور که باید راه نبردیم.
  اگر راه برده بودیم، اگر آن روزى که مى‏خواستند در کردستان بروند براى مذاکره، من به آنها تذکر دادم که اگر بخواهید مذاکره [کنید]، باید با موضع قدرت بروید. اول باید ارتش و پاسدارها و اینها احاطه کنند آنها را، محاط قرار بدهند، بعد شما بروید صحبت کنید. مسامحه شد. این اسباب این شد که آن گرفتارى طولانى براى ما پیش آمد، و آن قدر ضایعه واقع شد. و الآن هم مى‏بینید که ضایعه پشت سر ضایعه. همین چند روز چقدر جمعیت پاسداران شهید شدند، و این همه‏اش براى این است که ما دو دسته بودیم:
  یک دسته‏مان از مدرسه آمده بودیم وارد شده بودیم، و یک دسته‏مان از خارج آمده بودیم و وارد شده بودیم. نه ما آن تجربه انقلابى را داشتیم و نه آنها آن روح انقلابى را، و لهذا از اول هم که ما- به حسب الزامى که من تصور مى‏کردم،- دولت موقت را قرار دادیم خطا کردیم. از اول باید یک دولتى که قاطع باشد و جوان باشد، قاطع باشد بتواند مملکت را اداره کند [قرار مى‏دادیم‏]، نه یک دولتى که نتواند. منتها آن وقت ما نداشتیم فردى را که بتوانیم، آشنا نبودیم [تا] بتوانیم انتخاب کنیم. انتخاب شد و خطا شد. و حالا هم که دولت مى‏خواهد در مجلس شورا ایجاد بشود، حالا ما باید این مطلب را به مجلس شورا اعلام کنیم که باید یک دولت متدینِ تمام، صد در صد اسلامى و قاطع [انتخاب شود]، یک نفر وزیر اگر مثل بعضى از این وزرا که الآن هستند باشد، اینها نپذیرند. تمام وزرا یکى یکى باید بررسى بشود. وزیر متدین صد در صد انقلابى، مکتبى و قاطع. اگر ما دولتمان باز مثل سابق باشد، و آن طور وضع و آن طور دید را داشته باشد، ما باید عزاى این نهضت را بگیریم، و پیروزى ما امکان ندارد. و لهذا ما باید این اشتباهات سابق را جبران کنیم. اگر ما آن خطا را نکرده بودیم که هى آمدند به من گفتند، هى گفتند، هى گفتند این مصلحت‏اندیشان که «اینهایى که، سازمانیهایى «۱» که آدم نکشته‏اند و چه نکرده‏اند، عفو بشوند» این عفو بر خطا واقع شد، و اینها ریختند مشغول توطئه شدند.
  یک جمعیتى که در دست ما بودند رهایشان کردیم. یک دسته‏اى را که باید بگیریم دیگر نگرفتیم.
  ما اگر مثل آن انقلابهایى که در دنیا واقع مى‏شود از اول عمل کرده بودیم، که به مجرد اینکه پیروزى حاصل شد تمام درها را ببندیم، و تمام رفت و آمدها را منقطع کنیم، و تمام این گروهها را خفه کنیم یا کنار بگذاریم، و منحل کنیم تمام این گروههایى که بودند، و با شدت عمل کنیم با آنها، این گرفتاریها براى ما پیدا نمى‏شد، که ما هر روز عزا بگیریم، هر روز شهید داشته باشیم. و این از دست ما گذشت و در بارگاه خدا ما استغفار مى‏کنیم.

  [پاسخ]

 15. عبدالله گفت:

  یا وارث
  بیچاره انگلیس!!!!
  دلمان سوخت به حال بردگانش!!!

  خطاب به ربات ها:
  می تونید در آن لیست نباشید و به حسینیه بیاییدهااااااااااا
  برا فردای قیامت میگم
  میگی کی دیده قیامت رو؟
  باشه قبول واسه خودتون گفتم!!!
  یا حق

  [پاسخ]

 16. عبدالله گفت:

  یا وارث
  سلام.
  لینک ها خیلی عالی اند.
  سپاسمندیم زیاد.
  یا حق

  [پاسخ]

 17. فطرس ملک گفت:

  سلام جناب صفا

  پیشاپیش میلاد با سعادت حضرت صدیقه طاهره فاطمه زهرا (س) را به همه دوستان حزب الله و مادران بزرگوار و خواهران عزیزم تبریک می گویم.

  راستی از یکی از لینکها استفاده کردم و در وبلاگم کار کردم

  التماس دعا

  [پاسخ]

 18. فطرس ملک گفت:

  ***جهاد با نفس وسائل الشیعه***

  باب حقوق واجب و مستحبّی که قیام به آنها سزاوار است

  ادامه حدیث ۱۹ از امام سجاد (ع)
  و اما حقّ مملوک تو این است که بدانی او نیز آفریده پروردگار توست و فرزند پدر و مادر تو (یعنی فرزند حضرت آدم و حوّا است) و گوشت و خون تو است تو مالکش نیستی به این دلیل که تو او را آفریده باشی نه خدا، و تو هیچ یک از اعضای او را نیز نیافریده ای و روزیِ او را از دلِ طبیعت تو بیرون نیاورده ای ولی خداوند عزّ و جلّ کار او را به تو واگذاشت سپس او را مسخّر تو گرداند و تو را بر او امین قرار داد و او را به امانت نزد تو نهاد تا او آنچه از مال و دارایی که تو به او می دهی برایت نگهداری کند، پس تو نیز به او نیکی کن چنانکه خداوند به تو نیکی نموده است و اگر در نظر تو ناپسند است به جای او مملوک دیگری بگیر و مخلوقِ خدای عزّ و جلّ را عذاب مده و هیچ نیرویی نیست مگر به یاری خدا.
  سخن امام (ع) ادامه دارد که انشاء الله در روزهای آتی ادامه آن را در سایت قرار می دهم….

  [پاسخ]

 19. فطرس ملک گفت:

  **** مصباح الهدی ***

  *** توحید ***
  هرجا خداوند گفت بکن، تو نکردی؛ هرجا هم گفت نکن، تو کردی. خداوند دید با این روال تو نجات نداری؛ لذا عقلت را از تو سلب کرد و آنچه را به مصلحتت بود به دستت جاری کرد و دوباره عقلت را به تو برگرداند. وقتی به خودت آمدی تعجّب کردی که چطور چنین کاری از تو سر زد. امّا آنچه خدا به دستت جاری کرد به مصلحت تو بود، حتیّ اگر کار بد و گناهی ناخواسته از تو سر زد تو را از عُجب و غرور و ادّعا کردن نجات داد.
  گزیده ای از سخنان مرحوم حاج اسماعیل دولابی در مجالس وعظ

  [پاسخ]

 20. ن.خ گفت:

  سلام خدمت اهالی خوب حزب الله و مدیریت محترم
  سالروز آزادی خرمشهر,ولادت امام خمینی (ره) و میلاد بزرگ بانوی اسلام رو خدمت همه دوستان تبریک عرض میکنم
  آقای مدیریت محترم!از طرف من به مادر بزرگوار و همسر عزیزتون تبریک بگید.
  خدمت تمامی بانوان و مادران حاضر و غائب سایت هم تبریک میگم

  [پاسخ]

 21. عشقستان اسماعیل گفت:

  سلام بر همه ی دوستان
  عییییییییییییییید شما مبارک

  [پاسخ]

 22. یک شعر قشنگ از زنده یاد احمد زارعی به یاد شهید جهان آرا نوشتم
  ولی هر کار میکنم کپی نمیشه
  لطفا تو وبلاگ خودم بخونید.. البته شرمنده همه فقط ابیاتی رو گزینش کردم

  [پاسخ]

 23. پایان نیایش ۲۳
  اى خداوند،زبانم را به حمد خود و شکر خود و ذکر خود و ثناى نیک‏خود گویا کن و دریچه‏هاى دلم را در برابر مقاصد دین خود بگشاى.

  اى خداوند،مرا و ذریه مرا از شیطان رجیم در پناه خود دار و از آسیب‏هر گزنده زهر دارنده و هر بیم و هراس و بلا و چشم زخم در امان دار و ازشر هر شیطان سرکش و هر پادشاه ستمگر کینه توز و هر مخدوم غرقه‏در ناز و نعمت و هر ناتوان و نیرومند و هر بلند پایه و فرومایه و هر خرد وکلان و هر نزدیک و دور و هر کسـاز پریان و آدمیانـکه به خلاف‏رسول تو و اهل بیت او برخاسته و هر جنبنده‏اى که زمامش به دست‏قدرت توست،پناه ده.تو که فرمانرواى دادگر و راستکارى.

  بار خدایا،درود بفرست بر محمد و خاندان او و هر کس را که با نیتى‏پلید آهنگ من کند،از من بازگردان و مکر او از من دور دار و آسیبش ازمن دفع فرماى و نیرنگش را بر سر او زن .

  بار خدایا،در برابر او سدى بر آر تا دیده‏اش از دیدن من نابینا گردد و گوشش از آنچه درباره من گویند ناشنوا.و در قلب او را قفل بر نه که یادمن بدان در نیاید.و زبانش را از بردن نام من لال کن و سرش فروکوب وعزتش را به ذلت آور و باد غرور از سرش بیرون بر و از همه زیانهاى او وبدیهاى او و غمازى او و غیبت کردن او و عیبجویى او و رشک بردن او وعداوت او و بندها و دامهاى او و پیادگان و سواران او،مرا در امان دار.انک عزیز قدیر.

  پى‏نوشتها

  توضیح آنکه«عافیت»معنى وسیع‏ترى از تندرستى دارد.و آن عبارت است از سلامت ازبیمارى و مکروهات در بدن و باطن و دین و دنیا و آخرت.

  [پاسخ]

 24. سلاااااااااااااااااااااااااااااااام به همه دوستان
  عید همگی مبارک

  به صاحبخانه با صفا و خانوادشون هم تبریک عرض میکنم

  عید همه اهالی حسینیه هم مبارک

  مخصوصا جمع بانوان و مخصوصا سادات جمع

  یه تبریک ویژه خدمت مادران جمع

  قابل توجه ن.خ

  [پاسخ]

  ن.خ پاسخ در تاريخ خرداد ۲ام, ۱۳۹۰ ۲۳:۳۹:

  سپاس
  فعلا که بنده تک هستم اینجا.اگر مادر دیگری هم هست لطفا خودشو معرفی کنه.
  چه حس خوبیه ها.تک مادر این سایت باشی :-)

  [پاسخ]

 25. عبدالله گفت:

  یا وارث
  سلام بر مادر خوبی ها
  سلام بر مادران حزب الله
  سلام بر اهالی نامادر حزب الله
  سلام بر بعدا مادران حزب الله
  عید همگی مبارک.
  امشب عیدی نگرفته نریم!
  اللهم صل علی فاطمه و ابیها و بعلها و بنیها و سر المستودع فیها بعدد ما احاط به علمک
  ….
  یا حق

  [پاسخ]

 26. شرمنده آقا گفت:

  عالی بود مثل همیشه
  معقول و منطقی و ریزبینانه
  انشاالله خدا خودش اجرتون رو بده
  موفق باشید
  برای ما سیاهی لشکر ها ی جنگ نرم هم دعا کنید که تنها فایدمون کامنت گذاریه

  [پاسخ]

 27. عبدالله گفت:

  یا وارث
  در ادامه:
  وظائف مجلس در رأى اعتماد به دولت‏
  از این به بعد نباید این تکرار بشود. باید دولت قاطع باشد، باید مجلس قاطع باشد. اگر در مجلس اشخاصى هستند که اینها باز همان طبل را مى‏زنند و همان حرفها را مى‏زنند، به اینها نباید گوش بدهند. باید مجلس، یک مجلسى باشد که با قاطعیت عمل کند. و دولت اگر بخواهد یک قدمى کنار بگذارد، با قاطعیت بخواهند آن را و ردش کنند. و از اول هم که مى‏خواهند قرار بدهند یک دولتى را، تصویب کنند یک دولتى را، یک دولتى باید باشد تمام افرادش، وزرایش تمامشان اشخاصى باشند که بفهمند چه شده است. بفهمند که ما در چه حالى واقع هستیم. بفهمند که اسلام چه جور باید در ایران پیاده بشود. اینها بسیارشان اصلًا توجه به این مسائل ندارند. وزارتخانه‏ها الآن هیچ کدام یک وزارتخانه صحیح نیست. هر روز تقریباً از خارج به ما اطلاع مى‏دهند که سفارتخانه کجا چه جور است. سفارتخانه کجا، اموال ایران در سفارتخانه‏ها دارد از بین مى‏رود. میلیاردها اموال ایران در آنجا هست. میلیاردها خانه‏هایى که ساخته شده‏اند، قیمت دارند، دارند از بین مى‏روند و کسى نیست که به اینها رسیدگى بکند. ما نداریم کسى که رسیدگى کند. الفاظ زیاد است؛ هى مى‏آیند مى‏گویند همه جا درست شد. همه چیز شد. لکن واقعیت ندارد.
  باید یک هیأتى از طرف مجلس تعیین شود از اشخاص قاطع، راه بیفتند دور ممالکى که سفارتخانه داریم، سفارتخانه‏ها را اصلاح کنند. این اشخاص سازمانى «۱» و این اشخاص فاسد را کنار بگذارند که سفارتخانه یک سفارتخانه انسانى بشود. سفارتخانه حالا در هر جا که دست رویش مى‏گذارند فاسد است. هر جا که دست مى‏گذارند جز خوردن و خوراک و جز تفریح و فحشا چیزى در آن نیست. اینها باید اصلاح بشود. این نمى‏شود که ما تقریباً قریب دو سال است که مى‏گوییم جمهورى اسلامى، هیچ چیز اسلامى نباشد.
  هر جاى آن دست بزنیم مى‏بینیم خراب است. اینجا هم وزارتخانه‏اش همین طور. این نمى‏تواند دوام پیدا بکند. ما نمى‏توانیم تحمل کنیم این مطلبى را که آقایان مى‏خواهند با آن مغزهایى که در اروپا تربیت شده است درست بکنند. ما مى‏خواهیم اسلام را [پیاده‏] بکنیم. یکى از اینها آمده بود گریه مى‏کرد که چرا بعضى از اینها را مى‏کشند! نه این آخریها را، آنهایى که آقاى خلخالى «۱» مثلًا مى‏کشتند. اینها باز توجه ندارند که اسلام در عین حالى که تربیت است، یک مکتب تربیت است، لکن آن روزى که فهمید قابل تربیت نیست، هفتصد نفرشان را در یک جا، یهودى بنى قریظه را در حضور رسول اللَّه مى‏کشند، گردن مى‏زنند به امر رسول اللَّه. اینها همین حرفهاى غربى را مى‏زنند که ما باید اصلاح کنیم. اول همه را اصلاح کنید بعد حد بزنید. این عجیب است که اول ما باید این مملکت را، همه را هدایت کنیم که همه تربیت بشوند، بعد حد بزنیم. اگر یک کسى حالا شرب خمر کرد، حالا حدش نزنیم، حالا اول چیزش بکنیم تا مغزش اصلاح بشود. اینها یک حرفهاى غلطى است. باید حدود جارى بشود. باید وزارتخانه‏ها اصلاح بشود.
  مجلس امروز رسمیت پیدا کرد. با رسمیت مجلس، دیگر باید تمام امور را مجلس اصلاح بکند. یعنى با تمام قدرت، دولتى که تعیین مى‏کند، دولت صد در صد اسلامى داراى قدرت باشد، و کارهایى را که مى‏کند دولت و همین طور کارهایى که در وزارتخانه‏ها مى‏شود، کارهایى که در استانها مى‏شود، همه تحت نظر باشد و مجلس بازخواست کند از اینها. بخواهد اینها را و استیضاح کند، اگر یکوقت خطا کردند و کار را درست انجام بدهند. اگر ارتش ما کارش را درست انجام داده بود که ما حالا باز گرفتار بلوچستان نبودیم، گرفتار کردستان نبودیم. اینها کارها را درست انجام نمى‏دهند. زحمت کشیده‏اند البته، من نمى‏خواهم تقدیر نکنم از زحمتهایى که کشیده شده است، لکن‏ مسامحه دارد مى‏شود. رها مى‏کنند دنبالش را. باید استیضاح بشود که چرا این چهارده نفر آدم در آنجا کشته شده‏اند. با چه وضع اینجا کشته شده. چرا باید این طور بشود؟
  اینهایى که در این کوهستانها رفتند و براى خودشان [اجتماع‏] کرده‏اند، چرا رهایشان کرده‏اند؟ چرا نمى‏روند پاکسازى بکنند؟ همه این حرفها براى این است که ما نه رؤساى ارتشمان یک اشخاصى هستند انقلابى، و نه وزارتخانه‏هایمان این طورند، و نه یک دولت انقلابى ما داریم و نه هیچ کداممان، انقلابى نیستیم ما، و صدمه خواهیم خورد و صدمه خوردیم. تا کى ما عزا بگیریم؟ تا کى ما مجلس عزا بگیریم؟ تا کى این جوانهاى بیچاره ما تلف بشوند و باز هم قدردانى از آنها نشود و توى سرشان زده بشود؟ هى کشته بدهند و هى توسرى بخورند. هى کشته بدهند و هى تکذیب بشوند. تا کى ما باید اینها را تحمل بکنیم؟ باید این کارها اصلاح بشود.

  یا حق

  [پاسخ]

  امیرعلی صفا پاسخ در تاريخ خرداد ۳ام, ۱۳۹۰ ۰۰:۲۵:

  “آقای محمد هاشمی

  مدیرعامل صدا و سیمای جمهوری اسلامی

  با کمال تاسف و تاثر روز گذشته (روز شنبه ۸ بهمن) از صدای جمهوری اسلامی مطلبی در مورد الگوی زن پخش گردیده است که انسان شرم دارد بازگو نماید. فردی که این مطلب را پخش کرده است تعزیر و اخراج می گردد و دست اندرکاران آن تعزیر خواهند شد. در صورتی که ثابت شود قصد توهین درکار بوده است، بلاشک فرد توهین کننده محکوم به اعدام است اگر بار دیگر از این گونه قضایا تکرار گردد. موجب تنبیه و توبیخ و مجازات شدید وجدی مسئولین بالای صدا و سیما خواهد شد. البته در تمامی زمینه ها قوه قضاییه اقدام می نماید”.

  روح الله الموسوی الخمینی

  [پاسخ]

  رهرو شهدا پاسخ در تاريخ خرداد ۳ام, ۱۳۹۰ ۰۰:۲۸:

  خیلی خوب یادمه اون روز رو
  توی ماشین بودیم و با هم شنیدیم اون مصاحبه رو

  امان از غفلت که شاخ و دم نداره

  [پاسخ]

 28. عبدالله گفت:

  یا وارث
  تلویزیون را روشن کردم.
  خوب شب میلاد است و…
  کانال ها به گردش در می آیند
  پیام بازرگانی…جنگ با خدا…
  فیلم جنگی از نوع عشقی…
  صحبت هایی تکراری…
  مراسم ماتم…عیادت چیز خوبی است مخصوصا اگر جلوی دوربین باشد…
  زندگی نامه ی دروازه بانی که رفت…
  مادرم چشمانم تر شد که چرا نام شما نبود!
  چرا ماتم بود و چرا از لحظه های ناب زندگی شما نبود!
  یا مادر(س)…
  صفحه اش خاموش باد و روزگارش ویران آن که نگوید ز مادر سادات
  یا حق

  [پاسخ]

 29. ستاره ستاره مهره
  حضرت ماه : پروردگارا ! به محمد و آل محمد برکات زهراى مرضیه را در کشور ما، جامعه‌ى ما و دلهاى ما مستدام بدار.
  سلام ب همگی
  عیدتون مبارک
  انشالله خدا تمام مادران و همسران و خواهران رو در صحت و سلامت موفق و پیروز بدارد (:
  کلا ممنون ک هستین (:

  [پاسخ]

 30. فطرس ملک گفت:

  زهرا همان که در سحر آفریدنش
  گفته خدا تَبارَکَ بر وجه أحسنش

  زهرا همان که عطر خداوند می‌وزد
  هر روز پنج مرتبه از باغ سوسنش

  هر صبح در طواف ملائک به دور او
  معراج می‌چکد ز تماشای گلشنش

  زهرا همان که بر دل پیغمبر خدا
  جان دوباره می‌دهد از شوق دیدنش

  از ابتدای خلقت خود از همان ازل
  دارد نگین عشق علی را به گردنش

  دیگر از این چه مرتبه‌ای با شکوه تر
  باشد بزرگ کرب و بلا طفل دامنش

  “حَتَّی تَوَرَّمَتْ قَدَمَاهَا ” حکایتی ست
  از عاشقانه‌های سحرهای روشنش

  بی‌شک منا و مکه دگر محرمی نداشت
  پنهان نبود اگر ز نظر خاک مدفنش

  روز حساب توشه‌ ما عشق فاطمه‌ست
  ما را بس است خوشه‌ای از فیض خرمنش

  شرح فضائلش همه عین عبادت است
  تکریم پایداری و حلم و شهادت است

  آمد که روشنی بدهد آفتاب را
  بخشد به چشم تار جهان نور ناب را

  باران و رود و چشمه‌ و دریا به نام اوست
  مهریه‌اش نموده خداوند، آب را

  اصلاً تمام جنت و دوزخ به دست اوست
  داده به او شفاعت روز حساب را

  با شرط حب فاطمه و آل‌فاطمه
  پاداش می‌دهند قیامت، ثواب را

  از سرّ نام فاطمه این نکته روشن است
  برداشته خدا ز محبش عذاب را

  با آیه‌های روشن عمر شریف خود
  تفسیر کرد سوره به سوره کتاب را

  حتی به پیش سائل اعمی محال بود
  بردارد از مقابل چهره نقاب را

  بی‌حرمتی به ساحت قدسی فاطمه‌ست
  هر کس که زیر پا بگذارد حجاب را

  آری برای فاطمیون این وقار ماند
  با نور چادری که از او یادگار ماند

  هر دختری که اُمّ أبیها نمی‌شود
  هر مادری که مادر دنیا نمی‌شود

  نور تمام عالم امکان به روی هم
  یک جلوه نور چادر زهرا نمی‌شود

  وقتی که اختیار دو عالم به دست اوست
  محشر بدون فاطمه بر پا نمی‌شود

  یعنی که بی ولایت او هیچ طاعتی
  اذن ورودِ جنت الاعلی نمی‌شود

  فردا به قله‌های سعادت نمی‌رسد
  هر کس دخیل چادر زهرا نمی‌شود

  حبل‌المتین شیعه نخ جانماز اوست
  بی او گره ز کار کسی وا نمی‌شود

  می‌افتد از نگاه پر از مهر فاطمه
  هر کس فدائی ره مولا نمی‌شود

  دینی که رفت سمت تزلزل پس از نبی
  بی انقلاب فاطمه احیا نمی‌شود

  آغاز کرد یک تنه، تنها، قیام را
  معلوم کرد حرمت خون امام را

  وقتی که هست چهره‌ حیدر مطاف او
  در خانه است مسجد او اعتکاف او

  آئینه شد که جلوه کند عصمت خدا
  معنا گرفت روح عفاف از عفاف او

  چرخ تمام کون و مکان سنگ آسیاش
  سررشته‌ زمین و زمان در کلاف او

  در پیش چشمهاش چه دنیا حقیر بود
  بوده به بوریا و سفالی کفاف او

  چیزی نخواست فاطمه از ثروت جهان
  یعنی بس است پیرهن دستباف او

  جلوه‌گر نهایت ایثار فاطمه ست
  انفاق خالصانه‌ شام زفاف او

  آن بانویی که سایه‌ او را کسی ندید
  یک روز شد مدینه محلّ مصاف او

  وقتی که دید بسته شده دست کعبه‌اش
  آمد به کوچه جان بدهد در طواف او

  از چشم اهل فتنه گرفته‌ست خواب را
  معلوم کرد معنی فصل الخطاب را

  باغ حضور غرق گل یادِ فاطمه ست
  روح نماز و مسجد و سجاده فاطمه ست

  تنها مدینه نه، همه‌ عالم وجود
  روشن ز سجده‌های سحرزاد فاطمه ست

  آنکس که در نهایت اخلاص و بندگی
  ایمان به پای چادرش افتاده فاطمه‌ست

  آن بانویی که بعد نبی با حماسه‌اش
  درس وفا به اهل ولا داده فاطمه‌ست

  قبرش اگرچه شمع و رواقی نداشته
  قم، تا ابد مدینه‌ آباد فاطمه ست

  یعنی به پای بوسی آئینه‌اش بیا
  آه این ضریح پنجره فولاد فاطمه ست

  هستی ماست نوکری اهل بیت او
  خیرالعمل محبت اولاد فاطمه ست

  این انقلاب جلوه‌ای از انقلاب اوست
  بی شک «امام» هدیه‌ میلاد فاطمه ست

  این انقلاب فاطمی است و حسینی است
  با رهبری که آینه دارِ خمینی است

  یوسف رحیمی

  [پاسخ]

 31. نورا گفت:

  مطلبتان خیلی قشنگ بود
  واقعا بعضی ها تنها برای تخریب احمدی نژاد حتی پا بر روی سخنان رهبر می گذارند و بعد ادعای ولایتمداری هم می کنند
  هیچ وقت از رایی که به احمدی نژاد داده ام پشیمان نمی شوم

  آنان که به احمدی ما شک کردند
  ننگ ابدی به لوح شان حک کردند
  با طعنه به فرمایش و امر مولا
  دل را ز گناه غیبتش لک کردند

  با مطلبی با عنوان “بر حسب وظیفه تذکر و ارجاع به سخنان رهبر مجبور شدم”
  به روزم

  [پاسخ]

دیدگاهتان را بنویسید

*اگر پیغام‌تان خصوصی است، کافی است در متن پیام، کلمهٔ خصوصی را درج کنید.

ww w) :| :x :wink: :roll: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :evil: :cry: :arrow: :P :D :?: :? :-) :( :!: