وکیلانه » » بیت المال،مال حلال ماست !
من در  RSS من در  Picasa من در  YouTube من در  گوگل پلاس من در  FriendFeed من در  توییتر من در  Facebook
صفحه نخست | آرشيو لينک ها | درباره ی من | عبرات
بیت المال،مال حلال ماست !
۲۶ام, مهر ۱۳۸۹| نويسنده: امیرعلی صفا
نظرات[۵۷]

به نام خدای زهرا

۵۸ روز تا عاشوراثانیه ها سنگین شده انگار .شور عجیبی است . کمتر از ۲۴ ساعت دیگر به خروش اقیانوس در مرکز انقلاب باقی مانده . قامت قیامت امام خامنه ای که به قم وارد شود از جهاد تا ۱۹ دی  ، تداعی گر از شلمچه تا مرو خواهد شد در  ورود شمس الشموس (ع) .
فرزند زهراست او که به قم می آید ، عزیز مولاست او که به قم می آید . فخر رضاست او که به قم می آید.  انیس انفوس (ع) از مشهد نگاه  پر از مهرش  به ضریح کریمه (س) است. محمد (ص) هم از مدینه  ناظر اعمال ماست و امام المتقین (ع) هم از نجف و  حسین (ع) هم از کربلا و تمامی ۱۴ معصوم (ع) ناظر شکوه آفرینی ملت انقلابی قم هستند در استقبال  از خلف صالح مهدی (عج) . سپه سالار لشکر عشق است سید علی!
ای عشق (عج) می خواهیم قیامت کنیم قم را به یمن حضور
نائبت ….

بیت المال ، مال حلال ما ملت است که تمامی آنرا به پای نگار یار(عج) می ریزیم . امام خامنه ای نگار صاحب الزمان است و ای منافق بسوز و کاسه لیس بیت ممال ! باش تا اموراتت بگذرد . زیاد به مغز پوکت فشار نیاور نمی توانی درک کنی اینها را . شکمت از حرام فربه شده و زیر پوستت آب انداخته البته آب خالی نیست آبجوست ! و  تو را چه به درک بیت المال.  شما سالهاست که چشمانتان بابا قوری گرفته /
رفیقم روح الله طلبه ی سال دهم است و کل  درآمدش در ماه تنها  ۸۰ هزار تومان است با دو بچه ! اوضاع مالی اش که وخیم شود می رود تهران تا  کسی او را نشناسد و نه با تاکسی ، بلکه  با موتور مسافرکشی می کند تا  لقمه ای حلال بدست بیاورد  و گفت مال حلال تر از شیر مادرم فدای سید علی .
تو ای منافق مغزت هنگ می کند  از این حرف ها . نمی فهمی چه می گوییم . کاسب های مکاسب خوانده ی قم  دار و ندارشان را هم که به پای انقلاب بریزند باز هم خود را بدهکار سیدعلی می دانند.  الگویشان خدیجه است که هستی اش را فدای محمد (ص) کرد . و تو ای منافق چه می فهمی وقتی بگویم  بیت ما هم حتی بیت المال است و همه اش به پای نگار یار است . پس زیادی به خودت فشار نیاور والا خواهی ترکید از حرص . سکته ات را بگذار فردا بزن که قم فردا تجلیگاه “تعز من تشاء ” است .

قم سراپا بی قرار معز المسلیمن است تا قیامت کند با مال حلالش راه نگار را ،  آب زده راه را و فقط ایکاش ثانیه ها زودتر بگذرد که تا لحظه ی دیدار چیزی نمانده ….دیدگاهتان را بنویسید

*اگر پیغام‌تان خصوصی است، کافی است در متن پیام، کلمهٔ خصوصی را درج کنید.

ww w) :| :x :wink: :roll: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :evil: :cry: :arrow: :P :D :?: :? :-) :( :!: