وکیلانه » » لبخند رقیه
من در  RSS من در  Picasa من در  YouTube من در  گوگل پلاس من در  FriendFeed من در  توییتر من در  Facebook
صفحه نخست | آرشيو لينک ها | درباره ی من | عبرات
لبخند رقیه
۲۷ام, مهر ۱۳۸۹| نويسنده: امیرعلی صفا
نظرات[۱۱۲]

به نام خدای زهرا

۵۷ روز تا عاشورا

آی عاشقان بشارت ، قامت قیامت  به قم آمده . امام است او که در قم طلوع کرده ؛ ولی امر مسلمین جهان ، مرجع عام شیعیان ، ماهتاب است جلوه ی آفتاب ، سپهسالار لشکر عشق ، دلداده ی خورشید امام سیدعلی الحسینی الخامنه ای ….
حقا که از سلاله فاطمه‌ای ، با خنده خود به درد ما خاتمه‌ای ،  زیباتر از این نام ندیدم به جهان سیدعلی الحسینی الخامنه‌ای.

دستان مجروح و مقتدر سلاله ی زهراست که در خیابان ۱۹ دی برای ملت نه دی تکان داده می شود. عین همان دست الهی که از شلمچه تا مرو بر سر امت کشیده می شد. ولایت فقیه عین ولایت انبیاست. دست خدا بر سر ما ، امام خامنه ای رهبر ما.
در جهان اسرار بسیاری  است و یکی از این اسرار راز دست و چشم است . دست علی زمان که بر سر امت کشیده  شود چشم ها بی قرارانه می بارند .  از مادر شهید تا طلبه ی رشید ، از کاسب بازار تا مکاسب خوانده ی  حجره زار از مرجع تا مقلد ، از عالم تا عامی همه و همه سرشار از  بی قراری  آمده اند به استقبال /.
گفته بودم چو بیایی غم دل با تو بگویم ، چه بگویم که غم از دل برود چون تو بیایی ….
خورشید و خورشیدیان همه چشمانشان به جمال پر نور امام خامنه ای است و نظاره گر شکوه اقتدار شیعه . علی و زهراء(س) هم . محمد (ص) هم و خدای محمد (ص) که فرمود :«انما ولیکم الله و رسوله والذین آمنوا الذین یقیمون الصلوه و یؤتون الزکوه وهم راکعون» . که علی دوران است قامت قیامتی  که به قم آمده.  اینجا شکوه  و عزت است دنیا نظاره گر باش .

طلبه رشید و مادر شهید هر دو آب زدند راه را برای آخرین نگار یار (عج) ، و تکرار کرده اند استقبال از مریم آل رسول  (س) را !
چرا که نیک می دانند که حوزه اگر باز است هنوز ،  و ضرب ضربا اگر برقرار است هنوز ، و کاسب اگر مکاسب خوانده تجارت می کند هنوز ،  و حوض حوزه ی فیضیه اگر خشک نشده است هنوز و گلدسته های معصومه اگر رفعت دارد هنوز و صدای اذان اگر از مناره  طنین انداز است هنوز و درس و بحث سطح و خارج گرم است هنوز و اسلام اگر پابرجاست هنوز همه و همه از برکت ولایت فقیه است. و ولی فقیه است مرجع عام شیعیان که نزول اجلال فرموده در قم .
امروز ما  سراسر شور هستیم چون رهبری داریم از جنس نور ، از تبار بلور ، زلال زلال پاک همچون لطافت یک شبنم بر روی برگ یک گل در سپیده دم پاییز !
از جان بیشتر دوست می داریم این جانان را . ما عاشق خاکیم .  شلمچه ، فتح المبین ، دویئجی ، فکه ، شرهانی . در همین خاک ها آموخته ایم رسم عشق بازی با ولایت را . در سینه دلی داریم سرشار از محبت و این محبت را شش دانگ زده ایم به نام عشق خامنه ای . قوت دلهای خسته ماست این دلبر و دلدار ، این سرور و سالار، این عشق علمدار ، این عباس نگه دار، این میثم تمار ، این ساقی و سالار، این مالک و دلدار

با دیدن رخسارش چشم هایمان شبنم شوق می کارند بر روی گونه هایمان .

ما جوانان ، همان نسل جوانیم که ثابت کردیم در ره عشق جگر دار تر از صد مردیم، تمام لحظه لحظه ی عمرمان ،  دور سید علی خامنه ای  می گردیم .
ما به تمامی کفر اثبات کرده ایم  ایران که کوفه نیست را.
رهبر ما هیچگاه تنها نخواهد ماند . حتی اگر از سرهای ما پشته بسازند !
ما امت  ، دلتنگ نگار جمکرانی و مست تماشای یار خراسانی . به ما عطر  یاس می دهد این دو احساس ، شمیم دلربای عباس …
ما امت از تمام دار دنیا تنها یک دل داریم که آنرا وقف کرده ایم . با صیغه صحیح شرعی وقف سید علی الحسینی الخامنه ای .
بابی انت وامی و نفسی و مالی و عسرتی و عشیرتی یا سید علی الحسینی الخامنه ای .
ما امت اکسیری داریم به نام ولایت ، که مغلوب کرده دنیا را . عشق به ولایت ، عشق به تمام خوبی هاست .عشق به مولای مطهر سر و سامان داده به زندگی ما ،  ما خوشبخیتم ،خوشبخت خوشبخت . تا کور شود هر آنکه نتواند دید!
سایه ی  عباس بر سر امام خامنه ای است  و  ۲۱ سال است تمامی کفر مقهور قدرت بازوان عباس است ؛ ۲۱ سال است پشت نفاق را شکسته قدرت دستان عباس ، ۲۱ سال است تمام خدعه و نیرنگ ها کم آورده پیش قدرت دستان عباس ..

یازهرا ای مادرم .  ای مادرم تمام بچه بسیجی ها، مادر جان ، جان عالمی به فدات ، سپاسگذار توایم که خوب دانستی قرار این دل بیقرار در غیبت خورشید که فقط حضور ماه هست و از خدا خواستی ماه را نگه دارد . ممنون توایم ای مادر زینب .
ای مادر تمام بچه بسیجی ها اگر نبود روی دلآرای  سید خراسانی ، این دلبر و دلدار ، این عشق علمدار، این عباس نگه دار ، این سرور و سالار ، ای میثم تمار ، این یاسر عمار ، این ساقی و سالار می کشت ما را دلتنگی نگار جمکرانی .
و فریاد دل ما تنها یک کلام است :

ای مادر آسمانی اگر نبود سید خراسانی میکشت ما را دلتنگی نگار جمکرانی .
و تنها دلخوشی ما در این غیبت دلگیر دستان نوازش ماه است .   دلخوشیم به صورت زیبایش و صدای رسایش .
مادرم زهرا جان  ، امروز به خرابه ی شام که نگاه کنی لبخند نشسته بر لب های رقیه را خواهی دید . عمویش سیدعلی آمده …

مادر جان برای لبخند رقیه  این آخرین نگار یار را خودت نگه دار باش تا همپای او پرچم برسانیم به موعود

__________________________________________

منتظر تصاویر و خبرهای ناب رفقا از شکوه عظمت شیعه باشد … به زودی زیر همین متن شورانگیز

این لیست به مرور تکمیل می شود

اولین تصاویر از قم »»» اینـــــجا

تصاویر جدیدتر »»» اینجــــا

اولین عکسها از یک دوست ( آقا رضا ) »»» اینجا و اینجا

تصاویر امیر دل امت  در حرم مریم آل رسول (س) »»» اینـــــــــجا

تصاویر استقبال »»» اینــــجا

دشمن این فیلم را ببیند تا بمیرد ! »»» اینـــــجا
دیدگاهتان را بنویسید

*اگر پیغام‌تان خصوصی است، کافی است در متن پیام، کلمهٔ خصوصی را درج کنید.

ww w) :| :x :wink: :roll: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :evil: :cry: :arrow: :P :D :?: :? :-) :( :!: