وکیلانه » » خمینی ترین ایام
من در  RSS من در  Picasa من در  YouTube من در  گوگل پلاس من در  FriendFeed من در  توییتر من در  Facebook
صفحه نخست | آرشيو لينک ها | درباره ی من | عبرات
خمینی ترین ایام
۲۸ام, مهر ۱۳۸۹| نويسنده: امیرعلی صفا
نظرات[۶۷]

به نام خدای زهراء

فردا که بهار آید ، ما روسپیدان بارگاه بهاریم !
امام روح الله ، اکسیری به ما داده که نسل اول و دوم که جای خود دارد حتی نسل پنجم هم برای خودش یلی شده  با این سن کم  سیلی می زند به زیر گوش استکبار و لبخند هدیه می گیرد از مادر بهار . آموخته  این ملت راه را از راهبر و جلوه های شکوه می آفریند در بزنگاه تاریخ و اینچنین است که عالمی مبهوت عظمت ایران شده.


ملت یافته است راه عزت را و به هیچ قیمتی آنرا از دست نمی دهد . میکروب ها فعال باشند یا نباشند تفاوتی نمی کند چون هر چه که  بیشتر تلاش کنند کمتر بهره می برند . نه ! بالاتر از این  حرف هاست ، میکروب ها باعث واکسینه شدن ما هم شده اند. ضعیف شده ی ایادی کفر و جهالت برای ما ثمره هم داشته اند . عدو شود سبب خیر گر خدا خواهد.
تهدید را تبدیل به فرصت کرده ایم به بهترین نحو ممکن . و مظهر جلوه ی آن  صحنه ای است به وسعت بیروت تا قم . چشمان باباقوری گرفته ی شیاطین هم با آنهمه تراخم ! می بینید باز این شکوه و عظمت را ، هنگ کرده از این اقتدار  و به هر دری می زند بسته شده است. راهی جز دروغ برایش نمانده. مضحکه ی خاص و عام شده اند دروغگویان و هر چه دست و پا می زنند  بیشتر فرو میروند در باتلاق متعفن تفکرات دنیا زده شان.
این سو  اما بوی عطر گل محمدی گرفته زمین. در خمینی ترین زمان ، زمین هموار شده  و عطر گفتمان روح الله  است که طنین انداز شده در آسمان. در اول پاییز ، هوا بهاری شده و هیچ ابری در آسمان نیست . چشمان دل باز باشد در پشت لبخندهای زیبای مظلومان مقتدر تاریخ ، به راحتی می توان خدا را دید. هُوَ الَّذِی أَرْسَلَ رَسُولَهُ بِالْهُدَى وَدِینِ الْحَقِّ لِیُظْهِرَهُ عَلَى الدِّینِ کُلِّهِ وَلَوْ کَرِهَ الْمُشْرِکُونَ .
و حال آقا جان ، خامنه ایی ما ، اسم تو جامع تمام خوبی هاست و این همه را ما مدیون تو هستیم .  ما چقدر خوشبختیم که تو امام مایی . ما چقدر دوست داشتنی بودیم نزد الله که تو را ذخیره نگه داشت برای ما .  ای زهرایی ترین سید عالم  ،   می دانیم که خدای زهرا چه نعمتی به ما ارزانی داشته . ما قدر تو را می دانیم  ، ما می فهمیم نعمت خنکای سایه سار بهار را در حُرم گرمای زمین  و همیشه شکر گذار بارگاه مادر بهاریم که دعا کرد تا تو بمانی  برای ما .
آقا جان ، سیدعلی بیا ، بیا و  همیشه امام باش ، امام خامنه ای ما جوانان طفل معصوم بشریتیم و بی تو می میریم ،تو عزیز دل مایی و  هر روز صد بار بیشتر از دیروز عاقلانه عاشق تو هستیم . امام ما تویی  ای روح هستی  ، راهبر ما باش  تا پرچم برسانیم به موعود ….دیدگاهتان را بنویسید

*اگر پیغام‌تان خصوصی است، کافی است در متن پیام، کلمهٔ خصوصی را درج کنید.

ww w) :| :x :wink: :roll: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :evil: :cry: :arrow: :P :D :?: :? :-) :( :!: