وکیلانه » » استکبار غلط کرده
من در  RSS من در  Picasa من در  YouTube من در  گوگل پلاس من در  FriendFeed من در  توییتر من در  Facebook
صفحه نخست | آرشيو لينک ها | درباره ی من | عبرات
استکبار غلط کرده
۲۹ام, مهر ۱۳۸۹| نويسنده: امیرعلی صفا
نظرات[۱۴۰]

به نام خدای زهراء

۵۵روز تا عاشورا

به عنوان یک طلبه ، می خواهم فخر بفروشم امروز به همه ی آنهایی که لمس نکرده اند از نزدیک لذت سحرهای سرشار از حس حضور خدا ، در کنج حجره ای ساده را و کسانی که تجربه نکرده اند مباحثه های بعد از نماز صبح را چرا که بلاشک امروز یکی از زیباترین لحظات عمر ما طلبه ها بود.
آنکه به عشقش حجره نشین سادگی ها شده بودیم امروز از برای ما سربازان امام زمان ، از طلبگی سخن می گفت. آنکه در طلب رخسارش طلبه شده بودیم برایمان از بصیرت می گفت.
مقتدایمان ، امام خامنه ای آنقدر جامعیت شخصیت دارد که راهبریتش سایه افکنده بر روی ابعاد کمالش و گاها مغفول می ماند این شخصیت بی نظیرش. همه ی رفقای طلبه ، امروز در عجب بودند از اشراف دقیق مقتدا بر مشکلات حوزه .
مرتجعان و تنگ نظران که اعتقاد به جدایی حوزه از مباحث سیاسی دارند امروز مغلوب شیوایی بیان مولا شدند آنجا که مقتدا به زیبایی هر چه تمام تر بحث “آخوند حکومتی و حکومت آخوندی” را مطرح فرمودند و از ضرورت هوشیاری در مقابل دو مفهوم غلط و انحرافی یعنی «حکومت آخوندی» و نیز «تقسیم روحانیت به آخوند حکومتی و غیرحکومتی» سخن به میان آوردند .
غرب که اینهمه بر طبل دروغ می کوفت و از عمامه به سرهای معاویه صفت حمایت می کرد ،امروز به یقن روسیاه شد آنگاه که مولای مطهر فرمود : آنها می خواهند نظام را از پشتوانه عظیم فکری، عقلی و استدلالی علما محروم کنند و به خیال خود روحانیت انقلابی و حاضر در صحنه را منزوی و بدنام سازند که باید با این اهداف، هوشیارانه مقابله کرد.
فصاحت را به اوج رساندند با تأکیدی که فرمودند : نسبت حوزه های علمیه با نظام اسلامی، «حمایت و نصیحت» و «دفاع در کنار اصلاح» است.
و تیر خلاص را به بدنه ی متزلزل تفکر پوشالی کسانی که عمامه بر سر ، سر در آخور بیگانگان دارند رها فرمودند که : در نظام اسلامی، صرف روحانی بودن برای به دست گرفتن مسئولیتهای حکومتی کافی نیست چرا که «روحانی بودن» به تنهایی صلاحیت آور نیست همچنانکه موجب سلب صلاحیت هم نمی شود.
و چه زیبا ترسیم فرمود جایگاه مسوولین روحانی را که : رفتن به سمت حکومت ومسئولیتهای حکومتی مانند هر هدف دیگر اگر برای مسائل دنیوی و هوای نفس باشد مردود است اما اگر یک روحانی با اهداف معنوی و الهی، از نظام حمایت و یا مسئولیتهای حکومتی قبول کند این کار، از برترین مصادیق امر به معروف و نهی از منکر و مصداق بارز مجاهدت فی سبیل الله است.
آری این مولای مطهر ماست که نافذ البصیره هست همچون عمویش عباس ! و راه را برای آخوند که بلندگوی اسلام بوده و هست روشن فرمود که سالهای سال باید بر روی فرمایشات امروز تفکر و کار تحقیقاتی شود تا بوی عطر گل اسلام ناب محمدی پیش از بیش در فضای فیضیه پراکنده شود.

از این مباحث تخصصی حوزوی که بگذریم امروز اما کلامی فرمود دلبر اهل دل که از شنیدنش حس غرور  تمام وجودمان را فرا گرفت . کلامی که روح متجلی شده ی روح الله آنرا بیان فرمود قطع و یقین کدهای زیادی را به غرب مخابره کرد:

کسی فتوا داده است که تلاش صلح آمیز هسته ای ایران به خاطر اینکه مورد سوءظن قدرتهای بزرگ است مشروع نیست اما ما می گوییم استکبار غلط کرده است که به ملت ایران سوءظن دارد
.

آقا جان ، جان عالمی به فدایت چقدر زیبا در سیمای الهی تو می توان محمد (ص) را دید کهمحمّد رسول الله و الذین معه اشداء علی الکفار رحماء بینه“.
آقا جان ، خامنه ایی ما ، در خمینی ترین ایام بوی بهار را می پراکنی و در صبحگاه ظهور عطر حضور از سیمای ملکوتی تو به مشام می رسد. قدرت دستان عباس است در فحوای کلام تو ، خورد کرد گردن نفاق را و شکست پشت کمرهای لرزان کفر را. شاد فرمودی دل مستضعفین را و سرگردان شد نفاق .
و تو ای دشمن اما گر می خواهی بدانی معنی این سخن را و اگر می خواهی برسی به پیام آن به چشمان استوار و بصیر این کوچک ترین استقبال کننده ی آقا بنگر !

نگاه کن ، نیک نگاه کن ! اگر توانستی راز این شکوه را بیابی خواهی فهمید عظمت این پیام را


______________________________________________

تصویر اختصاصی آینده از آن حزب الله است که انشاالله بزرگواری که آنرا رصد فرموده بیشتر توضیح می فرمایند در کامنت هادیدگاهتان را بنویسید

*اگر پیغام‌تان خصوصی است، کافی است در متن پیام، کلمهٔ خصوصی را درج کنید.

ww w) :| :x :wink: :roll: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :evil: :cry: :arrow: :P :D :?: :? :-) :( :!: