وکیلانه » » قدیانی و تسخیر لانه های جاسوسی
من در  RSS من در  Picasa من در  YouTube من در  گوگل پلاس من در  FriendFeed من در  توییتر من در  Facebook
صفحه نخست | آرشيو لينک ها | درباره ی من | عبرات
قدیانی و تسخیر لانه های جاسوسی
۱۲ام, آبان ۱۳۸۹| نويسنده: امیرعلی صفا
نظرات[۸۷]

به نام خدای زهراء

با پیروزی انقلاب ، باران توطئه ها باریدن گرفت و  شیطان بزرگ  از هیچ کاری در جهت مقابله با این نهضت فروگذار نبود. تا آن که بذر رهنمودهای باغبان پیر و هوشیار نهضت در ضمیر پاک فرزندان دلیر امت جوانه زد و در قلب خزان در ۱۳ آبان سال ۱۳۵۸، به شکوفه نشست. گروهی از پاک ترین و آگاه ترن فرزندان امام با رهنمود ولایت امر، اسماعیل وار با عزم شهادت ابراهیم گونه تبر را نه بر شانه، که بر فرق « بت اعظم» کوبیدند.

دانشجویان پیرو خط امام شیشه ی عمر « دیو کاخ سفید» « غول امریکا» را بر سنگ اراده ی الهی کوبیده و لانه ی جاسوسی امریکا را فتح کرده و حماسه ی عظیمی را می آفرینند که پیر جماران(قدس سره)  آن را به حق « انقلاب دوم» و انقلابی بزرگ تر از انقلاب اول می نامند و فریاد بر می آورند:
« شما می بینید که الان مرکز فساد  امریکا را جوان ها  رفته اند، گرفته اند و امریکایی ها هم  که  در آن جا بودند، گرفتند و آن لانه ی فساد را به دست آوردند و امریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند و جوان ها، مطمئن باشند که امریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند.»


سخن اینجاست که بعد از این واقعه گرگ زخم خورده ی استکبار، بیش از پیش اما اینبار مخفیانه به توطئه ، علیه کشور امام زمان پرداخت و بلاشک ، اگر آن سالها فقط یک لانه ی جاسوسی بود ، اکنون لانه های جاسوسی  و ایضاً جاسوسکی ! فراوانی در جای جای قلوب ناپاک بی بصیرتان قرار گرفته.
اینبار اما باز هم بسیجیان خط خامنه ای هستند که بی مهابا به قلب دشمن زده اند. و با اسلحه ی قلم ، از دیوار  جاسوس خانه ها بالا می روند و یک به یک آنها را رسوا می کنند!
متوسلیان اگر هست یا نیست ، جگر نترس حیدریش را در نزد عمارهای سیدعلی به  ودیعه نهاده .
حسن باقری هوش بی بدیلش را به یادگار نزد خط شکن های جبهه ی نرم گذاشته و همت صفا و خلوصش را  در اختیار گذاشته و آوینی بصیرت  و طراوت قلمش را و چمران تاکتیکهای چریکیش را . همه و همه در نزد رزمندگان جبهه ی جنگ نرم است. علی اکبرهای آسدعلی عشق شهادت را از قاسم بن الحسن به ارث برده اند و نفوذ بصیرت را از عباس به یادگار و  تمام قد به میدان مبارزه با کفر آمده اند .
خط شکن دلاور این نبرد بویژه در سایبر ، شیر بچه ای است از نسل عباس دوران ها. وچه زیباست این اسم عباس دوران !
قدیانی نه به عنوان یک نویسنده که بلکه به مثابه یک رزمنده ی چریکی یک تنه کار یک لشکر را می کند این روزها .
قطعه ۲۶ نه یک  وبلاگ که بلکه به مثابه یک توپخانه آتشباری  سنگینی را به دشمن متحمل کرده .  هدف موشک های کلمات این فرزند شهید گاهی سران موش صفت فتنه است و گاهی سران موزی  کاخ سفید ، تفاوتی نمی کند هر دو را نیازمند پوشک کرده . ایزی لایف لازم شده اند از شلیک رگبار کلمات!
سنگر به سنگر فتح کرده افکار ناپاک و فریبنده ی دشمن را . قلمش را بر حلقوم های ناپاک می فشارد به گونه ای که  پنج + یک + کل دنیای استکبار ، لازم نکرده برای ایران شاخ و شانه بکشد ، لطف فرموده بیاییند جواب قلم این تربیت یافته ی مکتب امام خامنه ای را بدهند.
ستایش از قلم قدیانی نه تعریف از یک شخص که مدح یک تفکر است. قدیانی نماینده و نمایاننده ی تفکری است که رابطه ی  ولی و امت را آنگونه که هست بیان می کند.رابطه ای از جنس عشق  ، و عشق یعنی احساس مالک به علی !

این روزها ، جبهه های نبرد  چه در سایبر و چه غیره تشنه ی این تفکرات است. تفکری بصیر با چاشنی  شجاعت و لطافت! قدر باید دانست بنیان گذار این تفکر را که شکر نعمت نعمتت افزون کند

دعای خیر امت حزب الله بدرقه ی قلمت حسین قدیانی تا تحت ولایت سیدعلی پرچم برسانیم به موعود

_____________________________________________

* دلخوش به آنیم که بسیجی مزدش را تنها از مادر پهلو شکسته طلب می کند اما بارها گفته ام و اکنون دوباره می گویم که جبهه ی کفر اگر یک قدیانی داشت ، بلاشک سرتا پایش را طلا می گرفت.
طلا گرفتن پیش کش ، آقایان خوابالو اگر لطف فرموده و صدای خر و پف خود را اندکی پایین بیاورند صدای گام های دشمن و شمشیرهای آنان را خواهند شنید و آنگاه به جای اینکه در این هفت ماه که توپخانه ی قطعه ۲۶ به روی دشمن فعال است هر دو روز یکبار مشکلی به وجود بیاورند ، همراه امت به حمایت می آیند، اینکه حدود ده روز وقتی قدیانی را در برخی موتورهای جستجوگر سرچ کنی فیلتر باشد !!!! نه یک مشکل فنی که یک شیطنت حماقت آمیز است. آقایان خودشان را به تسمخر گرفته اند یا روح شیخ بیسواد در وجودشان متجلی شده ؟
اکنون که این مشکل حل شده اما آقایان از آن سو در صفحه ی فیلترینگ ، بخش فرهنگ و مقاومت،  قطعه ۲۶ را معرفی کنند و از این سو اینگونه شیطنت ها را انجام دهند ،  راهی باقی نمی گذارد برای ما الا اینکه بگوییم قلم هایی که بینی کفر را به خاک مالیده اند  برایشان  کاری ندارد برخی ها را لخت مادر زاد فکری کنند !
این اولین و آخرین هشدار است ،  جدی بگیرند لطفادیدگاهتان را بنویسید

*اگر پیغام‌تان خصوصی است، کافی است در متن پیام، کلمهٔ خصوصی را درج کنید.

ww w) :| :x :wink: :roll: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :evil: :cry: :arrow: :P :D :?: :? :-) :( :!: